Karadeniz Pet

kusum isiriyor

C

citcit

Guest
kusum nerdeyse 1 aydir benimle her gun ilgileniyorum elime yem koyup disari cikariyorum. 1 hafta arkadasima birakmak zorunda kaldim orda da cok ilgilenmisler kus opuyodu geziyodu sonra tekrar eve getirdim 1 haftayi gecti her sey guzeldi hatta kafesin icine elimi sokmamdan pek hoslanmazdi kizardi o da gecmisti ama 3 gundur kusum cok huysuz.Elimi kafese yaklastiramiyorum bile canimi acitmiyor ama isiriyo didikler gibi. Disarda elimde gezeri atlardi simdi yem vermedigim surece kiziyo sadece omsumda duruyo elimi gordugu an yaklasmama izin vermiyor cok uzuluyorum ve bugun gagasinin ustundeki tuylerin baya seyrelmis neden olabilir acaba. arkadasimdayken veterinere goturmusler ishal sanip bisi yokmus ama ilac verms ne olur olmaz diye onu kullaniyodum ama bir kac bisi okudum cok ilac dokme yapar diye onu da biraktim yardimci olursaniz cok seviririm

eQNbv3.jpg

bu kusumun gaga fotografi yardim edebilcek yok mu hic

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşunuz dişi, dişiler biraz huysuz oluyor ondan olabilir.Tüy dökümüne girmiş bu dönemde daha hassas olurlar bundan dolayı yada kızışmaya başladığı içinde ısırabilir...

cok tesekkur ederim kusum 3 aylik kizisma oldugunu zannetmiyorum ama dediginiz gibi tuy dokumunden kaynaklaniyo olabilir umarim tekrar eski haline doner :(

Geri