petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum kabız mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Batuhan FIRAT tarafından 20 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Batuhan FIRAT

Kuşumun poposunda kakası kalıyor. Kuşum kabız mı?

2. Sevtap DERİN

Dışkıda azalma, poposunda kasılıp gevşeme, dışkıda büyüklük ve katılık söz konusu mu? Eğer kabız olduğunu düşünüyorsan bir kulak çöpüne vazelin ya da zeytinyağı sürerek o dışkıyı alın, kuş biraz olsun rahatlar. Bol su içirmeye çalışın ayrıca marul iyi geliyor.

3. Batuhan FIRAT

Katı tuvaleti dışkıda az ama diğer dedikleriniz yok.

4. Sevtap DERİN

Kuşunuzu gözlemleyin. Olmadı uzman birine götürün. Yeşillik verebilirsiniz bu aralar. Çok sık olmamak koşuluyla.

5. H. Mehmet YILDIZ

Tam tersi ishal olabilir.

6. Eren ERDEM

İshal olabilir. Mineral eksikliği çektiğinden besinleri iyi öğütemiyor olabilir. Gaga taşı, mürekkep balığı kemiği, kuş kumu kullanıyor musunuz?

7. Jumbo

Jumbo Guest

Kardeş ben aldığım yerde kuşu kabiz olmus diskisi poposunda kalıyor katı assagiya sarkiyor ben poposunun diskisini kurdan ile diskisini aldım zararlı seyler yemiş kuş sonra iilesti
    suna dikkat et bu hastalığı onu öldürebilir.

8. Batuhan FIRAT

gaga taşı alacağım :D bide kum

9. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ishal olabilir. iyice gözlemleyin

Sayfayı Paylaş