Karadeniz Pet

kuşum kaç aylık ve sürekli kanatları titriyor

selçuk aydın

Yeni Üye
Selamlar kuşu alalı 1 ay oldu ama sürekli kanatları titriyor elimi kafese sokunca sağa sola zıplayıp duruyor elimden yem bile yemiyor kafesin kapısını açınca dışarı bile çıkmıyor ama.kafeste ötüyor ve pek fazla hareket etmiyor

Yas olarak buyuk galiba. Buyuk ihtimal ondan.

Son düzenleme:
VgEJJv

http://hizliresim.com/VgEJJv

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:59 --

Daha genç dediler alırken resmini koydum 1 2 aylık diye aldım

Son düzenleme:
1,2 aylık diye mi verdiler?size bu kuşu

Biraz daha yakından çekseydiniz keşke.

Selamlar kuşu alalı 1 ay oldu ama sürekli kanatları titriyor elimi kafese sokunca sağa sola zıplayıp duruyor elimden yem bile yemiyor kafesin kapısını açınca dışarı bile çıkmıyor ama.kafeste ötüyor ve pek fazla hareket etmiyor
.
kardeşim benim kuşumu anlatıyosun D: D:D:: D:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:39 -->-> Daha önceki mesaj 18:39 --

ya benimde böyle :D yavru değill :D

Elimden yem bile yemiyor azinin içine kadar sokuyorum öyle yiyor kafesde durduğu yerde hızlı hızlı sağa sola gidiyor ama 1 ay oldu hala titriyor hala kaciyor

Aksamdan al yemliği sabah yedir ben denemedim ama öyle yapcaz :D

Gözleri siyah yada bana öyle geliyor :) elimden çok kaçıyor oynuyor kafese yanına yaklaşınca titriyor

Fazla rahatsız etme bence yemini suyunu ver tamamdır.
Fazla rahatsız edersen verim alamazsın.
kafesine,size ve bulunduğu ortama alismasi icin zaman ver.

Biraz daha fotoğraf ı yakindan çekerseniz yardımcı olmaya çalışırım göz rengini göremiyorum

5 aylık gibi duruyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:06 -->-> Daha önceki mesaj 20:04 --

Unutmayin goz çevresi kucukken griden baslar yaş ilerledikce göz cevresi beyaz olur.

Egitilirmi bu yaştaki kuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:38 -->-> Daha önceki mesaj 20:23 --

1 ay oldu kuşu alalı hala elime gelmiyor çok korkuyor elime sadece kafeste yem için geliyor normal mi bu elimi yaklaştırırsam kaçıyor kafes dışında bize hiç yaklaşmıyor

Geri