Karadeniz Pet

Kuşum kaç aylık? Video + resim yorumlarını bekliyorum

Anıl ATIŞ

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Kuşum kaç aylık? Video+ Resim #Üstatların Yorumunu Ve Tafsiyesini Bekliyorum :)

Kuşuma alalı max 10 gün oldu arkadaşlar elime falan alıştırdım biraz ama benden korkuyor biraz o'da normal Şuan 1 2 saatliğine yemliğini aldım maksat elimde yem yedirmek için
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=5TotRtL4vp4[/YOUTUBE]
Kuşum nasıl sizce video'da paylaşcam benden biraz korkuyor kafes düzenim bu önerilerinize açığım Benim için çok önemli teşşekür ederim.

Video Link;
http://www.youtube.com/watch?v=5TotRtL4vp4

Son düzenleme:
Maşallah kuşunuza tahminim 3-4 aylık yerli taş gibi erkek :) ama üstadlar daha iyi bilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:55 -->-> Daha önceki mesaj 14:53 --

Bu arada kafes düzenin'de Tahta tüneği eksik - Mürekkep balığı var mı göremedim . Akıllı yemlikte yem'den tasarrufunu sağlar. Daldarıda haftada 1 kez verebilirsin .

Son düzenleme:
Maşallah kuşunuza tahminim 3-4 aylık yerli taş gibi erkek :) ama üstadlar daha iyi bilir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:55 -->-> Daha önceki mesaj 14:53 --

Bu arada kafes düzenin'de Tahta tüneği eksik - Mürekkep balığı var mı göremedim . Akıllı yemlikte yem'den tasarrufunu sağlar. Daldarıda haftada 1 kez verebilirsin .

Evet hocam dediklerinz eksik sadece gaga taşı var bunları alıcam
-
-Dal Darı
-Akıllı yemlik
-Mürekkep balığı
-Tahta tünek bunlar dışında başka bişi düşünmüyorum

Evet hocam dediklerinz eksik sadece gaga taşı var bunları alıcam
-
-Dal Darı
-Akıllı yemlik
-Mürekkep balığı
-Tahta tünek bunlar dışında başka bişi düşünmüyorum

Bunlardan fazlası Şam'da kayısı , ömrü tüyleri kadar uzun olsun inşallah :)

açıkçası hayvanı aç bırakarak alıştırmaya karşıyım hayvanı yalvarttıra yalvarttıra eline alıştırıyorsun =) bence ilk gün kafeseine marul as tadıda baksın anlasın tabi marulu yıkayıp kurula neyse maruldan kormayıp güzel bir yiyecek olduğunu anlayınca (benim bulut ilk başta çok korkmuştu =) ) sen ona marul uzat kesin bi süre sonra dayanamayıp gelir böyle böyle sana çok bağlanır. sırf marul olmak zorunda değil elma muz biber de olur ben böyle yapa yapa bulut kafamdan asla inmez oldu =) ama ben bunu sadece bana alışşsın diye yapmıyorum tahumun yanında muz elma biber marul vererek diğer vitamin ihtiyaçlarını karşılıyorum sanada tavsiye ederim ayrıyeten bence o ballı krakeri çıkart onlar sağlıklı olmuyor kendin yap tarifini bulabilirsin onlarda yapıştırmak için sadece bal olmuyormuş bir de tahta tünek kullanmanı tavsiye ederim bu kuşlar kemirmeyi sevdiklerinden dağa doğal yollarla ihtiyaçlarını karşılamaları lazım mesela kendir ipi al onu ör kafese as bayılırlar sürekli o ipi kemirir sana tavsiyelerim bu kadar işşallah dikkate alırsın =)

Moderatör tarafında düzenlendi: