petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusum kacti cok uzuldum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Abdulkadir ŞAHİN tarafından 17 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Abdulkadir ŞAHİN

Keske geriye gelse kusum

2. Ezel ALBAYRAK

keşke, geçmiş olsun.

3. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Ne zaman kaçırdınız? Eğer kaçıralı 1 saati geçmediyse koşun peşinden gidin muhabbet kuşları uzun süre uçamaz bir dala tüner elinizde yem götürün gösterin.Gerçi her il denizli gibi ağaçlı parklı değil ki binalar ve sokaklar arasında bırakın kuşu insan bile kaybolabiliyor :)

4. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
  5. Abdulkadir ŞAHİN

bende büyükçekmecede oturuyom büssürü ağaç var etrafımda kuş camdan çıkarçıkmaz bende onla birlikte aşşa indim hemen kafesini götürdümki belki görüp gelir ama malesef artık yerine başka kuş alcam

6. Mehmet ŞEKER

geçmiş olsun..

7. Abdulkadir ŞAHİN

Saat 10:30 itibariyle yakaladim

8. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
  9. birsan

birsan Guest

Hadi gözünüz aydın sevindim vallahi :)

10. Abdulkadir ŞAHİN

valla sabah baktım bahçeye sağa sola gözüküyomu diye 15 dk baktım kuşun kafesini çıkarttımki belki duyarda gelir diye geldi erik ağcına kondu hemen yakalamaya çalıştım ama yakalayamıyodum kafes üsütüne konup duruyodu bende hemen kafesi üstüne konar konmaz dokunmadan taşlaığa g ötürdüm 2 kapı arasında sıkıştırdım bunu hemen kafese tıkadım :D

Sayfayı Paylaş