petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum kaçtı geri geldi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve huseyin975 tarafından 19 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. huseyin975

[/B]iki gün önce kafesin kapağını açık unutmuşum kuş kaçmış bir gün sonra geri geldi ve hasta olmuş soğuktan ne yapabilirim...?

TÜYLERİ KABARMIŞ ŞEKİLDE...

2. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle gözünüz aydın nasıl bulmuş evi hayret vitamin ve mama takviyesi yapın sıcak tutun.

3. ismail kaan

berrin abla söylemiş zaten ihsal olmuşmu peki olduysa kahvede ekleyin suyuna :)bu arada gözün aydın

4. Deniz Güngör

Deniz Güngör New Member

Beğenileri:
    0
    şanslıymışsınız , geçen bizim bahçedeki ağaca geldi bir tane yakalayıp eve alıcaktım belki sahibi çıkar diye üzerine su serptim uçamasın diye ama kaçtı dahada göremedim.

öncelikle arkadaşların dediği gibi vitamin takviyesi yapın , mama yapın verin , ilgi gösterin stress e girmesin.

5. Mehmet ŞEKER

onu baya sıcak tutmanız lazım ama bunaltacak kadar değil. patatesi haşlayıp ezip verin. suyuna vitamin damlatın. inş. ölmez

6. huseyin975

çok teşekkür ederim yardımlarınız için

7. Mehmet ŞEKER

önemli değil. inş. iyileşir

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşları evden kaçarsa