Karadeniz Pet

Kuşum kaçtı TRABZON

Kuşumdan bir haber gelmedi yarın gidip oradaki insanlara tekrardan soracam
Şu an bu söyleyeceğim neyi değiştirir bilmiyorum ama inşallah kuşunuza kavuşursunuz, eğer bulunamazsa da benden size bir tavsiye; veterinere, dışarıya ya da herhangi bir yere götüreceğiniz zaman kutu yerine taşıma kafesi alırsanız böyle bir sorunla asla karşılaşmazsınız. Kutu oldukça riskli bir şey. Bundan sonrası için böyle yapmanızı öneririm. Tekrar çok geçmiş olsun. Allah yardımcınız olsun üzücü bir şey...

Şu an bu söyleyeceğim neyi değiştirir bilmiyorum ama inşallah kuşunuza kavuşursunuz, eğer bulunamazsa da benden size bir tavsiye; veterinere, dışarıya ya da herhangi bir yere götüreceğiniz zaman kutu yerine taşıma kafesi alırsanız böyle bir sorunla asla karşılaşmazsınız. Kutu oldukça riskli bir şey. Bundan sonrası için böyle yapmanızı öneririm. Tekrar çok geçmiş olsun. Allah yardımcınız olsun üzücü bir şey...
teşekkür ederim dediginiz gibi yapacağım bundan sonra sağolun

Melek olmuştur artık, muhabbet kuşları farklı tür oldukları için ve renklerinden dolayı karga ve martılar tarafından direk yeniyor. Lütfen kuşlarınıza dikkatli bakın. Ayrıca bulunsa bile psikolojisi bozulur. Ben kaybolan muhabbet kuşu buldum, dışarıda kalınca aç ve susuzken stres oluyorlar. Kendi tüylerini yola yola öldü...