Karadeniz Pet

kuşum kaçtı

• Konbuyu başlatan onurdondu1
  • Başlangıç tarihi
O

onurdondu1

Guest
:( :( :( :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Babaannenize bu şekilde hitap etmeniz çok kötü bir üslup şekli. Çok mu zor gider bir tane daha kuş alırsınız. Bu şekilde hakaret vari bir konuşma hoş değil. Üstelik yaşlı bir bayana karşı. Kaçan kuşunuz için yapacak bir şey yok. Fakat balkona kafesini koyarak şansınızı zorlayabilirsiniz.

Babaanneye hitap şekli hakkaten olmamış...

Biraz SAYGI.

kardeş ne olursa olsun öyle konuşma nasıl konuşuyorsun öyle.dayım 6 yavrulu kuşlarımı kaçırdı bir tane kötü laf etmedim içime attım

Babaannene saygısızlık yapma hatayı birazda kendinde ara.Kuşu kafesden çıkarmadan her yeri kontrol edip çıkarsaydın şimdi kuş dışarda değil kafesde olacakdı.Neyse geçmiş olsun demekden başka birşey gelmiyor.

Arkadas ne olursa olsun büyüklerine karsı bu üslübunu düzeltmen lazım. kacan bir kus sonucta. Babaannenin kalbini kırmaya degmez. sadece babaannen için gecerli degil kimsenin kalbini kırmaya degmez bu mübarek günde...

anneannem 4 kusumun ölümüne sebep oldu ama olsun büyüklerinizle bu sekilde konusmayin hayir kuslari seviyoruz onlari gidip satin alabiliyoruz ama aile büyüklerimiz öldügünde para ile alamayiz kus disarida fazla dayanamaz babaanneye biraz saygi lütfen..

Hocam nasıl uslup bu gider 1 tane daha alırsın neden kızıyorsunki baba annene , o kuş bi daha gelmez bence en iyisi 1 bardak soğuk su iç sen ?

vallaha içim yandı hala da yanıyor unutamadım ama ne yapalım.ilk kez yavrularım olacaktı :(

Hicmi yüzün kızarmıyor hicmi utanmıyosun sen hak etmissin bunu baba annesine böyle sözler söyleyen biri kuşuna neler yapar.

Sen mümkünse kuş filanda besleme ilk önce kendini eğit sonra kuşu beslersin

anneannem 4 kusumun ölümüne sebep oldu ama olsun büyüklerinizle bu sekilde konusmayin hayir kuslari seviyoruz onlari gidip satin alabiliyoruz ama aile büyüklerimiz öldügünde para ile alamayiz kus disarida fazla dayanamaz babaanneye biraz saygi lütfen..
Katılıyorum.....

Hicmi yüzün kızarmıyor hicmi utanmıyosun sen hak etmissin bunu baba annesine böyle sözler söyleyen biri kuşuna neler yapar.

Sen mümkünse kuş filanda besleme ilk önce kendini eğit sonra kuşu beslersin

sinirli bir insan olduğum için bir anda parlayabiliyorum o anda çok sinirlendim ama sinirim geçti gece 10 saat nefes almadan eşşek gibi çalışsaydınız sizde sinirli olurdunuz ayrıca kuş size göre gidip istediğin zaman satın alınabilecek bir eşya gibi olduğundan sorduğunuz soruyu size sormak lazım kuş ürkmesin diye evde hiç sesimi yükseltmedim

Geri