Karadeniz Pet

kuşum kaçtı

• Konbuyu başlatan onurdondu1
  • Başlangıç tarihi
baba annen nerden bilsin senın kuşu saldiğini söylicektin. dostum kuşun için üzüldüm.

sinirli bir insan olduğum için bir anda parlayabiliyorum o anda çok sinirlendim ama sinirim geçti gece 10 saat nefes almadan eşşek gibi çalışsaydınız sizde sinirli olurdunuz ayrıca kuş size göre gidip istediğin zaman satın alınabilecek bir eşya gibi olduğundan sorduğunuz soruyu size sormak lazım kuş ürkmesin diye evde hiç sesimi yükseltmedim

Senin sinirini yerim lan ben çalışıp alın terinle paranı biriktirip kuş alabilirsin ama bu saygısızlığını ifade etmez ayrıca kimin nasıl bir insan olduğunu bilmeden konuşma kimse eşya gibi kuş almaz şu konuşmandan belli oluyor yaş olarak ufak bir çocuksun ama saygılı ol

Tmm arkadaşlar yaşına verelim.Konuyuda burda kapatalım uzatmalayım.

Büyük bir saygısızlık yaptığını anlamıştır.Bir daha yapmaz umarım.

Senin sinirini yerim lan ben çalışıp alın terinle paranı biriktirip kuş alabilirsin ama bu saygısızlığını ifade etmez ayrıca kimin nasıl bir insan olduğunu bilmeden konuşma kimse eşya gibi kuş almaz şu konuşmandan belli oluyor yaş olarak ufak bir çocuksun ama saygılı ol

insanı çileden çıkarma yolundan yürü kaşınma

Arkadaslar burası bilgi paylasma platformu. Kavga etmenize gerek yok. Uzatmayın. Konuyu acan arkadasın belliki yası ufak ama ögrenmistir heralde diye tahmin ediyorum. Konunun uzatılmasına gerek yok...

Geri