petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusum Kafasini Carpio

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve OguzDww tarafından 5 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Benim birtane 4 aylik civarinda muhabbet kusum var surekli duvara tavana carpdigi icin kuscuyu aradim onlarda getir dedi ve tuylerini yoldular :(
    Ama hala eskisi gibi ucamasada duvara carpio bende kusa bisi olcak die kusu salmiom salsam bile 2-3 dakika saliom surekli carpio duvara
    Sizce napmam gerek ?

2. Eren ERDEM

Yeni aldığın kuşu salarsan çarpar kafasını. Tüylerini yolan kuşçu da batar umarım.

3. Eren Temiz

Kuş eve geldikten 1 hafta sonra çıkartmak lazım, bulunduğu yerıi tanıması açısından yoksa çarpar oraya buraya Allah korusun kalıcı hasar bile yaratır. Aldığınız kuşunuz nerede uçuracaksanız 1 hafta orda bekletin.

4. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    2 Hafta oldu kusu alali salmadim 1 hafta boyunca ama yinede carpio :(

5. Yunus Emre OĞUZ

ya sabır sen yüremeyi öğrenen çocuk yere düştüğünde bacaklarınımı kesiyosun yürümesin diye sen kuş flan besleme alıp hayvanında hakkına girip günaha giriyosun bilmiyosan besleme be oda can taşıyor sadece sizde yok o kıymetli can dan

6. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    1 Hafta kafeste durdu 1 haftadan sonra saldim

7. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Ben yoldurmak istemedim kuscu getir dedi bi bakalim dedi demeye kalmadan hemen hizlica yoldu

8. Yunus Emre OĞUZ

nedense her kuşcu da öyle oluyor demiyormusun napacaksın kafasını vuran kuşa hemen eline alıyor kuşu tavuk yolar gibi rastgelemi yoluyor elini tutup ne yapıyorsun sen demiyormusunuz

9. Eren ERDEM

Bir hafta yeterli değil. Kuşun kanadını yoldurmak mıdır çözüm. Caniliğin daniskası bu. Baktın kuş ortamı öğrenmemiş, bir ay beklesin ne olacak. Ama yok olur mu öyle? Nasılsa kuş oyuncakla eş değerde görülüyor sizin gözünüzde.

Çok uçuyor kanadını keselim.
    Konuşmuyor açlıkla sınayalım.
    Çok ötüyor gagasını bantlayalım.

10. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Kusun tuylerini yoldurursaniz daha da kotu olur ucamaz 4 aylik bile olsa hic bir kus o aciya dayanamaz sizin saclarinizi teker teker yolduklarini dusunun tekrar ucabilmesi icin tuylerinin uzun olmasi sart.

11. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Ama ucuncada bildiginiz gibi degil surekli carpio carpip dusuo

12. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Benim yesil disi kusum vardi 5 aylik hic urmadiklari icin ucma refleskleri gelismemis erkek kusumdan ogrendi ucmayi gibi birsey oldu sonra sorunsuz uctu.

13. Süleyman Mert DEMİRSOY

ßu kadar cani olunur mu ?
    Sen hiç mi dur diyemedin şimdi hemen yoldu diye bahane üretme canımı daha fazla sıkma.
    Bu oyuncak değil can.
    Sen dene bakalım kafandan 1 tel saç koparmayı.

14. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Ya canice olmus biliomda kafasini surekli carpip duse dahami iyi olurdu ?

Sayfayı Paylaş