Karadeniz Pet

Kuşum kafasını yukarı aşağı yapıyor Boğazında yem kaldı herhalde acilll yardım

• Konbuyu başlatan alisafacatal
  • Başlangıç tarihi
soğuk havaya marus kalmasın soğuk alır lan bu koca sitede benden başkası yqmu yardım edecek onlarıbul yapış onalara sorununu yaz ok by acil şifalar kuşta maşallahı var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:56 -->-> Daha önceki mesaj 22:53 --

kardeş kuşunun son durumu ne

arada bir kuşların boğazına yem takılmış gibi sallıyorlar kafasını benimkilerde yapıyor ama sürekliliği yoksa bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. ama kabarmasının halsizliğinin bunla alakası yoktur gibi geliyor bana. kuşunuzda isal varsa üşütmüş olabilir. sıcak tutun ve aspur verin. aspurun isale iyi geldiğini bu siteden öğrendim gerçekten iyi geliyor çok ilerlememiş durumlarda. geçmiş olsun

Klima önüne koymayın. Kum yiyor mu?
Yaklaşık 200 kadar hindi beslerdik. Bazen kursağı ile boğazı arasında salyangoz sıkışırdı. Yem yerdi ama genlde kabarık boynu bükük hasta gibi dururlardı. Zor gareket ediyormuş gibi hülasa keyifsiz. Babannem alırdı hindinin eğer kursağına indirebilirse kursağına indirenezse geri ağzından çıkarırdı. Hindi hemen anlık olarak eski haline dönerdi.
Muhabbet hindinin belki 80 de biri büyüklüğünde çok incitmeden yemek borsunu mu okşasanız. Eğer yem hissederseniz ya aşağı yada gagaya doğru hafifçe itmeyi deneyin.

Geri