petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum kafese girmek istemiyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve filozof609 tarafından 23 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. filozof609

filozof609 New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşumu alalı 1 ay olmak üzere... Daha önce de muhabbet kuşu besledim ama böylesiyle karşılaşmadım.Kuşum sürekli kafesten çıkmak istiyor ve bunun için kafeste yapmadığı hareket kalmıyo sürekli taklalar atma,yemliğin dar kısımlarından geçme ve en önemlisi kafasını birden yemliğe daldırıp yemi dökme...Kuşu dışarıya saldiğim zaman kafesine asla girmek istemiyor. Aç kalırsa girer demeyin aç kalsa dahi girmiyor...Ben de elime alıp koymak zorunda kalıyorum. Kafeste onu rahatsız edecek bir aksesuar yok...Ne yapmam gerekiyor ?Daha önce de 2 muhabbet kuşu beslerdim 7 sene yaşadılar ama hiç böyle sorunla karşilaşmadim :(((

2. alpdna

alpdna Administrator
    Administrator

Beğenileri:
    135
    Selamlar
    Kuşunuzu aldıktan ne kadar süre sonra kafes dışına saldınız? ayrıca kafesine alışmayan kuşlar, kafesini hapishane gibi görürler.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    acıkınca kesinlikle girecektir zorlamayın yeter

4. filozof609

filozof609 New Member

Beğenileri:
    0
    3-4 gün sonra kafesten çıkardım...

Sayfayı Paylaş