petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusum kafese girmiyor :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erdem AYGÜL tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    kusu alalı bi kac gün oldu ilk basta cıkmamasından sikayetcıydım ,simdi de bir tek yem yemek icin giriyor. Cıkartmayınca ordan oraya atlayıp yemlerı fırlatıyo hep dısarda kalmak istiyo napmalıyım sizce? kusum yabani degil, ele geliyo, elımden havuc yıyo, parmagımda duruyo ama kafese gırmekde inat edıyo bir de kac aylık kesin olarak bilgilendircek var mı? kesinlikle erkek mi kusum emin degilim bir de siz bakın [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

#1 Erdem AYGÜL, 28 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 28 Mayıs 2014
  2. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    İpin Ucunu Kaçırdın Bir Kere Yapacak Birşey Yok Artık O Hayvan Hep Dişarida Durmak İster Oyuncak Koy Kafese Kendini Parçalayacak Ama Alişti Artık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:03 --

Kafeste Durmak İstemeyen Muhabbet Kuşu | İzlesene.com Video

3. sarpkale

sarpkale New Member

Beğenileri:
    0
    Benimki de aynı, beni gördüğü zaman kafesin içinde dört dönüyor çıkar beni diye. Aynı şekilde yemleri de döküyordu çıkmak istediği zaman, akıllı yemlik aldım o dertten kurtuldum. :)

Ben elimden geldiğince çıkarmaya çalışıyorum. Dışarı çıkınca çok bir şey mi yapıyor, yok. Ayağıma oturup ayak parmaklarımla oynuyor veya saçımı ısırıyor. Sakallarımı falan didikliyor. Odadan çıkarken mutlaka uçup omzuma veya kafama konuyor, nereye gidersem benimle geliyor. Bir şekilde elinden kurtulup başka bir odaya onsuz gittiğimde, kapıyı da açık bırakmışsam arkamdan geliyor. Şimdilik böyle idare ediyoruz, bakalım ne olacak. :)

4. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    benim kusda aynı bu videodaki gibi bende cektim videoya :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 17:07 --

Kac gunluk ve cinsiyeti hakkinda kesin bisey diyecek yok mu?

5. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member

Beğenileri:
    0
    2-3 aylık civarı dişi gibi geldi bana resimlerden

6. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Tesekkurler erkekde diyen var diside benimde kafam karisti

Sayfayı Paylaş