Karadeniz Pet

Kusum kafese girmiyor :(

Erdem AYGÜL

Paylaşımcı Üye
kusu alalı bi kac gün oldu ilk basta cıkmamasından sikayetcıydım ,simdi de bir tek yem yemek icin giriyor. Cıkartmayınca ordan oraya atlayıp yemlerı fırlatıyo hep dısarda kalmak istiyo napmalıyım sizce? kusum yabani degil, ele geliyo, elımden havuc yıyo, parmagımda duruyo ama kafese gırmekde inat edıyo bir de kac aylık kesin olarak bilgilendircek var mı? kesinlikle erkek mi kusum emin degilim bir de siz bakın
Ry8Jlo.jpg
O28RgQ.jpg
ZNjLbZ.jpg
qqQ4oD.jpg

Son düzenleme:
İpin Ucunu Kaçırdın Bir Kere Yapacak Birşey Yok Artık O Hayvan Hep Dişarida Durmak İster Oyuncak Koy Kafese Kendini Parçalayacak Ama Alişti Artık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:03 --

Kafeste Durmak İstemeyen Muhabbet Kuşu | İzlesene.com Video

Benimki de aynı, beni gördüğü zaman kafesin içinde dört dönüyor çıkar beni diye. Aynı şekilde yemleri de döküyordu çıkmak istediği zaman, akıllı yemlik aldım o dertten kurtuldum. :)

Ben elimden geldiğince çıkarmaya çalışıyorum. Dışarı çıkınca çok bir şey mi yapıyor, yok. Ayağıma oturup ayak parmaklarımla oynuyor veya saçımı ısırıyor. Sakallarımı falan didikliyor. Odadan çıkarken mutlaka uçup omzuma veya kafama konuyor, nereye gidersem benimle geliyor. Bir şekilde elinden kurtulup başka bir odaya onsuz gittiğimde, kapıyı da açık bırakmışsam arkamdan geliyor. Şimdilik böyle idare ediyoruz, bakalım ne olacak. :)

benim kusda aynı bu videodaki gibi bende cektim videoya :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 17:07 --

Kac gunluk ve cinsiyeti hakkinda kesin bisey diyecek yok mu?

Tesekkurler erkekde diyen var diside benimde kafam karisti

Geri