Karadeniz Pet

Kuşum kafese yumurtladı. Yardım

• Konbuyu başlatan oguzhan_06
  • Başlangıç tarihi
O

oguzhan_06

Guest
yeni aldıgım çift muhabbet kuşum kafeste yavruluk olmasına ragmen kafesin içine yumurtladı. yavruluga bir türlü girmiyor. bu konuda ne yapmam gerekir. dahada yumurtası var gibi şiş arkası. Ayrıca yumurtası çatlamış ..!! acil yardımlarınızı bekliyorum.

sen kendin koy yatarsa üstüne çıkma olasılığı var ama yatmazsada işe yaramaz artık

Yeniyse muhtmelen yatmayacaktır zaten. Yumurtalı mı aldınız kuşları? Yuvalığa alışması epey sürebiliyor.

yumurtalı aldım. Yavrulugu benimsemedi. Ne yapmam gerekir bu durumda

yapacagın tek sey kuşlarla ilgilenmemek yerlerine alışmalarını beklemek yumurta çatlsmış zaten bir sey çıkmaz o yumurtadan ama yinede yuvalığa koy yumurtayıbelki diğer yumurtayı yuvalığa yapar

Hocam yumurtayı yuvalıga koy yatar üzerine yatar eğer daha da yuvalıga girmiyorsa elleme kafes tabanına yapsın yumurtayı belki kafes tabanında üzerine yatabilir her ihtimale karşı biraz talaş koy kafes tabanına sen.

Keşke kuşları almadan önce buradaki yumurtalı kuş alanların hüsrana uğradıklarını görseydiniz. Neyse sen bu kuluçkadan yavru bekleme. Eğer yerinden memnun olup ortama alışırsa min 2 ay mx 3 ayın var.

Geri