Karadeniz Pet

Kuşum kafese yumurtladı

Capctha

Yeni Üye
Merhabalar kuşum ilk yumurtasını kafes tabanına yaptı. Bende yumurtayı alıp yuvalığa koydum, yumurtada hiçbir şekilde kırık veya çatlak yoktu. Sizce yumurtadan yavru çıkar mı? Ayrıca kuşum yuvalığa girerdi şimdi girmiyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• AAC7B1FD-30BA-491C-B291-45D80D8D4B84.jpeg
    AAC7B1FD-30BA-491C-B291-45D80D8D4B84.jpeg
    70.3 KB · Görüntüleme: 59
Merhabalar kuşum ilk yumurtasını kafes tabanına yaptı. Bende yumurtayı alıp yuvalığa koydum, yumurtada hiçbir şekilde kırık veya çatlak yoktu. Sizce yumurtadan yavru çıkar mı? Ayrıca kuşum yuvalığa girerdi şimdi girmiyor. Yardım ederseniz sevinirim.
Yumurtayı bence alin strese girip yumurtayı kırabilir zaten normal ortamda 4 5 gün dayanır yumurta bırakın kendi hallerine

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çiftleşme olduysa yavru gelir elbette. Yuvalığa alışmasını sağlayın eğer tek bakıyorsanız yumurtayı atın.

Çiftleşme olduysa yavru olma ihtimali var eğer başka yumurtaya yatan çift varsa onun altına sürebilirsiniz.

BENİM MUbisimde hep tabana yapti eslesme vardi yuvaya koydum her yaptigini yere yapti ama gidip yatti yumurtaya bebekte cikti ilk gun yatmiyorlar zaten sikinti olmaz ins

Yavru muhabbet kuşu sesleri dinletin etkisi olur inşallah yuvalığa girer yavruya bakan anne videoları izletin dişiye ya da kuluçkaya yatan dişi video su izletin

Çok gazla rahatsız etmeyin strese girmesin bi problem olmaz. Rahat bırakın. Başka yumurtaya yatan kuşunuz varsa yumurtayı kaydırın

Ayrica ilk dogum falansa yuvaya yetistiremeyende oluyor petshop oyle demisti

Geri