Karadeniz Pet

Kuşum kAFESİN Altına Serdigim Gazeteye

• Konbuyu başlatan onur3598
  • Başlangıç tarihi
O

onur3598

Guest
Kuşum Arada sırada altına serdigim gazetenin altına giriyor orda yatıyor :D parmak getirince bagırıyor tiz bi sesle sizce sebebi nedir :D gazeteyi yorgan gibi üstüne kapatıyor

Allah allah :D olabilir naaptım ki ben bu hayvana öyle zarar vercek bişi de yapmadım kafesten saldıgımda ayagımın dibine kadar gelebiliyo ama daha alalı 3 gün oldu tam alışmamış olabilirmi

Anladım giriyo ordan bana bakıyor bazen kafasını çıkartıyor bakıyor ben gelince içeri giriyor :D seslenince ötüyor falan

onu tut şöyle salyalı salyalı bi öp canı onu istiyo :D

Alalı 3 gun oldu dıyorsun klasık haller bunlar zamanla alısır daha alısmamıstır ve kusu salma bır sure ortama alıssın ve ılgılenme bırkac gun sevme ılk once o benımsesın yasadıgı yerı..

kafesin altına gazete sermemenizi öneririm zararlı olduğunu duymuştum..Bunun dışında ben dişi kuşum olan Zilli'yi aldığımda altında gazete vardı aynı dediğiniz gibi altına giriyordu yeni geldiği için oluyor sonraları bu huyunu bırakacaktır.. ;)

3 gün olan kuşta normal dayı bunlar ama gazeteyi kaldır bence mürekkepli kağıtlar zararlı olabiliyormuş

ortama alışıyor merak etme. ama yanına başka bir kuş daha al yanlızlık çekmesin..

benim kuşum da aynı şekilde yavru daha 1 hafta oldu alalı erkek ama gazete yiyor kenarlardan kafasını sokmaya çalışıyor ne yapmalıyım ?

gazete serme mesela :)

gazete veya kagıdı ızgara telin altına koyun kus yiyemez o zaman

Geri