petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum kAFESİN Altına Serdigim Gazeteye

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve onur3598 tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. onur3598

onur3598 Guest

Kuşum Arada sırada altına serdigim gazetenin altına giriyor orda yatıyor :D parmak getirince bagırıyor tiz bi sesle sizce sebebi nedir :D gazeteyi yorgan gibi üstüne kapatıyor

2. Yunus Emre OĞUZ

korkuyordur belki senden saklanıyordur

3. onur3598

onur3598 Guest

Allah allah :D olabilir naaptım ki ben bu hayvana öyle zarar vercek bişi de yapmadım kafesten saldıgımda ayagımın dibine kadar gelebiliyo ama daha alalı 3 gün oldu tam alışmamış olabilirmi

4. Yunus Emre OĞUZ

evet olabilir yada oyun oynuyo sadece

5. onur3598

onur3598 Guest

Anladım giriyo ordan bana bakıyor bazen kafasını çıkartıyor bakıyor ben gelince içeri giriyor :D seslenince ötüyor falan

6. Yunus Emre OĞUZ

onu tut şöyle salyalı salyalı bi öp canı onu istiyo :D

7. asiyamusali

Ayala us yerim ben onu

8. Dilek M. Dönmez

Alalı 3 gun oldu dıyorsun klasık haller bunlar zamanla alısır daha alısmamıstır ve kusu salma bır sure ortama alıssın ve ılgılenme bırkac gun sevme ılk once o benımsesın yasadıgı yerı..

9. asiyamusali

Resmini koya bilirmisin bakiyim?

10. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    kafesin altına gazete sermemenizi öneririm zararlı olduğunu duymuştum..Bunun dışında ben dişi kuşum olan Zilli'yi aldığımda altında gazete vardı aynı dediğiniz gibi altına giriyordu yeni geldiği için oluyor sonraları bu huyunu bırakacaktır.. ;)

11. BydmR

BydmR New Member

Beğenileri:
    0
    3 gün olan kuşta normal dayı bunlar ama gazeteyi kaldır bence mürekkepli kağıtlar zararlı olabiliyormuş

12. Hakkı ELALDI

Beğenileri:
    0
    ortama alışıyor merak etme. ama yanına başka bir kuş daha al yanlızlık çekmesin..

13. eda

eda Guest

benim kuşum da aynı şekilde yavru daha 1 hafta oldu alalı erkek ama gazete yiyor kenarlardan kafasını sokmaya çalışıyor ne yapmalıyım ?

14. burak eser

burak eser New Member

Beğenileri:
    0
    gazete serme mesela :)

15. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    gazete veya kagıdı ızgara telin altına koyun kus yiyemez o zaman

Sayfayı Paylaş