Karadeniz Pet

Kuşum kafesin içinde çok huysuz yardım lütfen

Serkan Mutlu

Yeni Üye
İyi akşamlar arkadaşlar pazartesi günü yavru kuş aldım petshoptan kuşum kafesin içinde çok huysuz elimi kafese yaklaştırdığımda ciyaklıyor dışarı çıkardığımda susuyor nedeni sizce ne olabilir kafesemi alışamadı acaba? Yemliğindeki yemleride eşeliyor hep dışarı atıyor ne yapacağımı hiç bilmiyorum yardımlarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler..​

Kafes dizayn'ını fotoğraf atabilme şansınız varsa görelim . Ürktüğü birşey vardır belki

Kuşunuz dişi mi?

Kafes dizayn'ını fotoğraf atabilme şansınız varsa görelim . Ürktüğü birşey vardır belki

atıyorum hemen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

Kuşunuz dişi mi?

Resim ekliyorum hemen 1 saniye erkek diyolar dişi diyolar anlayamadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

atıyorum hemen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

Resim ekliyorum hemen 1 saniye erkek diyolar dişi diyolar anlayamadım

id85ekRWj
[/IMG]
hl4gyd4Aj

tQDeb3.jpg

Arkadaşımda boşta daha büyük kafes var onun içine koysam ne olur acaba

Pek fazla ayırt edemedim ama sanırım dişi, elinizi soktuğunuzda sizden ürküyor olabilir diye düşünüyorum... Büyük kafese koyabilirsiniz sorun olmaz, birde kafeste onu ürkütecek bir şey yok gibi duruyor, yuvalık takmanızıda tavsiye ederim :)

Son düzenleme:
Pek fazla ayırt edemedim ama sanırım dişi, elinizi soktuğunuzda sizden ürküyor olabilir diye düşünüyorum... Büyük kafese koyabilirsiniz sorun olmaz, birde yuvalık takmanızı tavsiye ederim :)

Elimi soktuğum da boşluktan dışarı çıkıyor hemen elime zıplayıp birde kaç aylık tahmini sizce ?

2 - 2.5 aylık gibi, elinize zıplaması kaçma eyleminde bulunduğu anlamına gelebilir, yani sizden ürküyor ihtimalini gidermez...

Son düzenleme:
Rica ederim :)

Kafeste canı sıkılıyor afacanın sürekli ilgi ve oynamak istiyor maşaallah güle güle besleyin keyifli hobiler

Geri