Karadeniz Pet

Kuşum kafesinde durmuyor yardım :(

Berkan Yetiş

Meraklı Üye
Kuşum kafesinde durduğu zaman sürekli car car car bağırıyor. Dışarı çıkartıyorum, bir tur uçuyor sonra üzerimde gezip duruyor. Doğru düzgün uçup yorulmuyor yani. saatlerce böyle dışarıda duruyor kafesine kaldırıyorum 5 dakika sonra yine car car bağırmaya başlıyor. O kadar sinir bozucu bir sesi varki bazen benimde ona bağırasım geliyor. Lütfen yardım edin bu durumu nasıl çözebilirim?

Kuşum kafesinde durduğu zaman sürekli car car car bağırıyor. Dışarı çıkartıyorum, bir tur uçuyor sonra üzerimde gezip duruyor. Doğru düzgün uçup yorulmuyor yani. saatlerce böyle dışarıda duruyor kafesine kaldırıyorum 5 dakika sonra yine car car bağırmaya başlıyor. O kadar sinir bozucu bir sesi varki bazen benimde ona bağırasım geliyor. Lütfen yardım edin bu durumu nasıl çözebilirim?

bu sorun bende de var dışarıya çıkartıyorum yine bağırıyor
oyuncaklarını veriyorum bir süre oynuyor sonra sıkılınca benimle uğraşıyor beni rahat bırakmıyor:):)

hayvan özgür olmak istiyor bırak gezsin yorulunca veya acıkınca illaki girecek ve sen sokma onu kafese kendi rızasıyla girsin

Benimki dışarı çıkınca kuzu gibi :D Ama kafeste deliriyor.

aynı benimki de öyle işte

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:50 -->-> Daha önceki mesaj 07:49 --

hayvan özgür olmak istiyor bırak gezsin yorulunca veya acıkınca illaki girecek ve sen sokma onu kafese kendi rızasıyla girsin

yoruluyo acıkıyo kafese katıyorum yem yedikten sonra bida bağırıyo çıkarıyorum laptopun üstünde tünüyo ötüyo uyuyo :D

Benim kuşumda öyleydi ama büyüyünce artık öyle yapmıyor. Salarsam çıkıyor.

Geri