Karadeniz Pet

Kuşum kafesini sevmiyor

Umut Can Çil

Paylaşımcı Üye
dün 4 saat girmedi kafesine sonra yavaş yavaş yaklaştırarak soktum ne yapabilirim

Kafesi kirli ve küçük olunca girmek istemeyebilir. Kafesi temizleyebilirsiniz ya da yeni geniş ve ferah kafes alabilirsiniz. Acıktığında ve susadığında girer ama mutlu olması önemli. Mutsuz olduğunu düşünüyorsanız bu dediklerimi iyi düşünün.

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kafesi kirli ve küçük olunca girmek istemeyebilir. Kafesi temizleyebilirsiniz ya da yeni geniş ve ferah kafes alabilirsiniz. Acıktığında ve susadığında girer ama mutlu olması önemli. Mutsuz olduğunu düşünüyorsanız bu dediklerimi iyi düşünün.

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
dışarıda çok mutlu kafeste bir sağa bir sola koşturuyor kapağı açtığım an kaçıyor

Eğer evcil kuş, kendinize alışık, arkadaş olarak besleyecekseniz bahsettiğiniz durumda olması daha iyi

Eğer evcil kuş, kendinize alışık, arkadaş olarak besleyecekseniz bahsettiğiniz durumda olması daha iyi
evcil bana alışık fakat arkadaş beni dinlemiyor floresanı çok seviyor omzuma koyuyuorum 10 15 dk duruyor sıkılınca floresana gidiyor. kafessnini seviyormuş ama bana koydurtturmuyor kendisi kafesin üstüne konuyor oradan içeri atlıyor

Geri