Karadeniz Pet

Kuşum Kafeste Durmak İstemiyor Çıkmak İçin Uğraşıyor Ne Yapmam Gerek ?

Yunus Kaymaz

Yeni Üye
Kuşum Kafeste Durmak İstemiyor Çıkmak İçin Uğraşıyor Ne Yapmam Gerek arkadaşlar

Kuşum Kafeste Durmak İstemiyor Çıkmak İçin Uğraşıyor Ne Yapmam Gerek arkadaşlar
Arkadaşım benimde 5.5 aylık dişi bi kuşum var kafese uyumadan uyumaya bide karnını doyurmaya giriyo desem yeridir içerdeyken çıkmak için kendini yırtıyo resmen yok böle bi ötme şekli artık bizde tehlike oluşturacak hasta olacağı alanları tespit edip çözüm ürettik sabah 10-11 arası açıyoruz kafesin kapısını akşam 7-8 e kadar kendi kendine geziniyo odada bazı oyun oynadığı oyuncakları ve köşeler var kendi kendine dolanıp duruyo evde sizde böyle bi imkanınız varsa yapın bırakın kendi kendine acıktıkça yeminide yiyo suyunuda içiyo hayvan kafese bağımlıda olmuyo hiç

Arkadaşım benimde 5.5 aylık dişi bi kuşum var kafese uyumadan uyumaya bide karnını doyurmaya giriyo desem yeridir içerdeyken çıkmak için kendini yırtıyo resmen yok böle bi ötme şekli artık bizde tehlike oluşturacak hasta olacağı alanları tespit edip çözüm ürettik sabah 10-11 arası açıyoruz kafesin kapısını akşam 7-8 e kadar kendi kendine geziniyo odada bazı oyun oynadığı oyuncakları ve köşeler var kendi kendine dolanıp duruyo evde sizde böyle bi imkanınız varsa yapın bırakın kendi kendine acıktıkça yeminide yiyo suyunuda içiyo hayvan kafese bağımlıda olmuyo hiç
Yeni kafes almayı düşünüyordum hocam

Bende 1 yaşını bekliyorum kafesini büyütmek için şimdilik yeterince alanı var 1 oyuncak 1 salıncak asabiliyorum ben işe giderken uyanır karnını doyurur çıkmak için ötmeye başlar siz düşünün ihtiyaçlarını karşılamak dışında içerde olmak istemiyo hayvan

Onu dışarı çıkar. Alışıksa eve ve sana neden sorun olsun ki bir çok aile evde bebek varmış gibi eşyaları ona göre düzenleyip kafesinin kapısını hiç kapatmıyor.

Geri