petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum kafesteki kağıtları kemiriyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhabbet123 tarafından 4 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. muhabbet123

Kuşum kafesin altına serdiğim kağıtları yiyor problem olurmu acaba .Bir 2 kere uyardım yapıyordu hala elimle biraz kağıdı çektim güven problemi olur mu. Daha 3 gündür bizle

2. Ramazan AYDOĞAN

Ramazan AYDOĞAN New Member

Beğenileri:
    0
    dikkat edilmesi gerek gazetelerdeki yazılar resimler hep boya ile oldugu için zehirlenebilir kuşa zararlı yani

3. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kus dişi ise içgüdüsel olarak yuva hazırlamaya calısıyor olabilir. ama yine de dikkatli olunması gerekli. zehirlenebilir kus.

4. H. Mehmet YILDIZ

Dişi ise kuş kafeste yuvalık varsa normal..

5. muhabbet123

daha 1.5 aylık ortalama birşey yemi falan yerden yiyor ceresi şu an beyaz ama daha cinsiyeti tam belli değil.çıkıntılı tarafları var oraları kemiriyor

6. H. Mehmet YILDIZ

bi foto yukle daha net bakalım konuya..

7. Tunç ÇAĞATAY

1.5 aylık kuş anaç olamaz beyaz kagıt ser gazeteden daha iyidir boya açısından

8. ArTemiS

ArTemiS Guest

Kağıt havlu serin..

9. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Benim kafeste yuvalik var alttaki kagitlari koparip yuvaliga koyuyor

10. H. Mehmet YILDIZ

Normal bi durum hazırlık yapıyor..:)

11. MuhammetKüçük

kemirme değildir o yiyorlardır . Benim kuşlarım ciddi ciddi tıkınıyorlardı gazeti gördükten sonra çıkarttım altı direk düz plastik artık yapacak birşeyim yok paso temizliyorum .

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu tabandaki kağıtları kemiriyor

,
  2. muhabbet kusu neden kagit kemirir