petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum kafesten çıkmak istiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yeniheves tarafından 29 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Yeniheves

Yeniheves Member

Beğenileri:
    0
    Bir kaç gün öncesine kadar uçamayan kuşum kanat çırpıp uçmaya calısıyor çok az da olsa uçuyor ve kafesten çıkmak istiyor bende elime alışmadığı için ve belki uçarken düşer veya bir.yere vurabilir diye salamıyorum ne yapayım sizce

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    İyileşene kadar salmasan daha iyi. Bu süre zarfında kafes içinde elinden yem yedirip parmağına çıkartıp alıştırabilirsin.

3. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Ortamı zarar görmeyeceği duruma getir. Ayna vazo açıkta sürahide bardakta su vs vs kaldır. Kafesin kapısını aç kendine bırak sonrasını. Alışacak diye uçurmamak bence eziyet. Alışma mevzunu da kuşun huyuna bağlıyorum, kafeste tutmayla alakalı görmüyorum.

4. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    dedigin giboyse duzelne kdr cikarmaman en mantiklisi

Sayfayı Paylaş