petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum kafesten kaçtı ama evde

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Damla Yücel tarafından 19 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Damla Yücel

Damla Yücel New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşum ben odada değilken kaçmış bi girdim kuş uçuşuyor. Sonra beni gördü üstüme kondu yanağımı öpüyodu tam ama kaçtı. Sonra uçtu uçtu kafama kondu. Şimdi aynanın önünde duruyo. Napsam? Annem bırak uçsun dedi ama ben bide size soeıyım dedim.

2. shiji2832

shiji2832 New Member

Beğenileri:
    0
    Aciktimi girer kafese korkma kafesinde 1 haftadır falan duruyosa aciktimi görebileceği biyere koy kafesi korkma

Suat Güler

3. Damla Yücel

Damla Yücel New Member

Beğenileri:
    0
    Az önce kafasını duvara çarpıp düştü sonra koltuğun altına girdi zor çıkardım şimdi evdeki bitkinin üstünde. Bişi olmamıştır dimi. :'(

4. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    ister birak gezsin istersende kus bir yere kondugnda kafesi ustune indir boylece girmis olur

Sayfayı Paylaş