petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum kanatlarını kaldırıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa KRBCK tarafından 21 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Mustafa KRBCK

Beğenileri:
    0
    Selamınaleyküm arkadaşlar konunun başlığındanda belli olduğu üzere kuşum bugün kanatlarını hafifçe kaldırıyor ve oynatıyor. Dün akşam birşeyi yoktu böyle bir hareketi yoktu bu sabah başladı bu harekete. Kanatları nı kaldırdım baktım yara felanda yok sizce neden yapabilir. Bu hareketi kuşum erkek.

2. Serkan Mutlu

Beğenileri:
    0
    Gerinme şeklinde mi kanatlarını kaldırıyor tam bilgilendirir misiniz?

3. Mustafa KRBCK

Beğenileri:
    0
    Hayır gerilme şeklinde değil normal kaldırıyor fazla açmadan hafif bir şekilde yukarı kaldırıyor.

4. Serkan Mutlu

Beğenileri:
    0
    Bir sorun olduğunu düşünmüyorum genel de uykudan kalktıklarında o haraketi yaparlar ya da avcunuzla tutttuktan sonra bıraktığınız da yaparlar endişe edilecek bir durum yok :)

5. Naim Boysan

korkmanıza gerek yok bişey olduğunu sanmıyorum bide acaba evin içi sıcak mı veya uctukldan sonra mı yaptı terleyince yaparlarda bazen

6. Mustafa KRBCK

Beğenileri:
    0
    Korkulacak bir durum yok yani :) Evin içi ne sıcak ne soğuk birde gece yatmadan önce battaniye ile örtüyorum bi sakıncası olmaz demi bu aralar burnu akıyor da vitamin takviyesine başladım.

7. Naim Boysan

geceleri yatmadan sütünü örtün tabikide.Vitamin takviyesi ne başlayın doğal olarakda meyve verebilirsiniz soğuk olmasın yanlız.Birde çok fazla hergün vermeyin haftada 2 kere yeter İyi günler.

8. Mustafa KRBCK

Beğenileri:
    0
    İlginizden dolayı teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş