Karadeniz Pet

Kuşum kanatlarını titretiyor

• Konbuyu başlatan Kaptan GÜLEÇ
  • Başlangıç tarihi
K

Kaptan GÜLEÇ

Guest
Merhabalar
Arkadaşlar kuşum kanatlarını titretiyor sebebi nedir acaba..Korkudan olduğunu sanmıyorum bana çok alışık..Ev soğuk değil üşüdüğünüde sanmıyorum..
Omzumdayken konuşuyorum onunla bişeyler diyorum titretiyor kanatlarını.Ve ya eve yeni geldiğimde heyecanlanıp sağa sola gidiyor ve yine titretiyor kanatlarını..

Benim ki de yapiyor. Aynisini ben jus aldim iki adet disi ve erkk kus alusmior bana 4 gu n oldi bgn kslarimi pataklsfim sinirden isiriyor kereta ama.bma alismasini istiyorum. Hemn rlime aliom isuriyor hemde cook fe

na elmden kan akitiyor ya nasl bna alisir hmn yardim edenlrmisin. Kusumu tekmi besliyehim yqsa ikili kalsinmi?

Benim ki de yapiyor. Aynisini ben jus aldim iki adet disi ve erkk kus alusmior bana 4 gu n oldi bgn kslarimi patakladim .... sinirden tabi ve
isiriyor kereta ama.bma alismasini istiyorum. Hemn rlime aliom isuriyor hemde cook fe

na elmden kan akitiyor ya nasl bna alisir hmn yardim edenlrmisin. Kusumu tekmi besliyehim yqsa ikili kalsinmi?

Benim ki de yapiyor. Aynisini ben jus aldim iki adet disi ve erkk kus alusmior bana 4 gu n oldi bgn kslarimi patakladim .... sinirden tabi ve
isiriyor kereta ama.bma alismasini istiyorum. Hemn rlime aliom isuriyor hemde cook fe

Hiç birşey anlamadım yazdıklarınızdan, klavyenizmi bozuk?

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşunuz dişimi benim de dişi kuşum titretiyor kanatlarını

benim kuşum da böyle yapıyor bazen. normal bir durum

Anıl bey kuşum dişi..Teşekkür ediyorum arkadaşlar.

Geri