petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum kanatlarını titretiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kaptan GÜLEÇ tarafından 17 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Kaptan GÜLEÇ

Merhabalar
    Arkadaşlar kuşum kanatlarını titretiyor sebebi nedir acaba..Korkudan olduğunu sanmıyorum bana çok alışık..Ev soğuk değil üşüdüğünüde sanmıyorum..
    Omzumdayken konuşuyorum onunla bişeyler diyorum titretiyor kanatlarını.Ve ya eve yeni geldiğimde heyecanlanıp sağa sola gidiyor ve yine titretiyor kanatlarını..

2. Engin Avcı

Benim ki de yapiyor. Aynisini ben jus aldim iki adet disi ve erkk kus alusmior bana 4 gu n oldi bgn kslarimi pataklsfim sinirden isiriyor kereta ama.bma alismasini istiyorum. Hemn rlime aliom isuriyor hemde cook fe

na elmden kan akitiyor ya nasl bna alisir hmn yardim edenlrmisin. Kusumu tekmi besliyehim yqsa ikili kalsinmi?

3. Engin Avcı

Benim ki de yapiyor. Aynisini ben jus aldim iki adet disi ve erkk kus alusmior bana 4 gu n oldi bgn kslarimi patakladim .... sinirden tabi ve
    isiriyor kereta ama.bma alismasini istiyorum. Hemn rlime aliom isuriyor hemde cook fe

na elmden kan akitiyor ya nasl bna alisir hmn yardim edenlrmisin. Kusumu tekmi besliyehim yqsa ikili kalsinmi?

4. kaansam

kaansam Guest

Hiç birşey anlamadım yazdıklarınızdan, klavyenizmi bozuk?

#4 kaansam, 17 Mayıs 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 17 Mayıs 2013
  5. Kaptan GÜLEÇ

Engin kardeşim benimde tam bilgim yok..

6. Anıl KAYGIN

kuşunuz dişimi benim de dişi kuşum titretiyor kanatlarını

7. Mehmet ŞEKER

benim kuşum da böyle yapıyor bazen. normal bir durum

8. Kaptan GÜLEÇ

Anıl bey kuşum dişi..Teşekkür ediyorum arkadaşlar.

9. Engin Avcı

Aynn bnmkide disi kilavyem bozuk.sss k.b ya

Sayfayı Paylaş