Karadeniz Pet

Kuşum kapıya çarptı

• Konbuyu başlatan Emin Köse
  • Başlangıç tarihi
E

Emin Köse

Guest
Arkadaşlar biraz önce ben kapıyı kapatırken galiba kapıya çarptı düşme sesini duydum sadece yerdeydi bir süre kendine gelemedi şuan afallayarak uçuyor. İlk başta gözlerinde kan vardı fakat geçti. Şuan sadece inneme sesi ve titreme var. Yarın veterinere götürmeyi düşünüyorum inneme devam ederse sizce iyileşme ihtimali var mı ? Şuan şoktayım hatam varsa affedin

Ekleme: kanadı sanki kırılmış gibi nasıl anlayabilirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
çok geçmiş olsun uzman birinin görmesinde fayda var bence de

tekrar geçmiş olsun inşallah önemli bir sorun yoktur

Çok geçmiş olsun inşaallah düzelir fazla hirpalamayin ucurmayin

Geçmiş olsun. "Afallayarak uçuyor" demişsin. Kanadının kırık olma ihtimali yok uçuyorsa.
Kuşta doku ezilmesi ve korkuya bağlı travma oluşmuş. Sen üşümemesini sağla ve rahat bırak. Yarın da bir veterinere götür. Kuştan anlamıyorlarsa belediyenin hayvan sağlık hizmetleri veren bölümü vardır. Kümes hayvanlarıyla uğraşanlar kuşlardan anlarlar.

Çok geçmiş olsun inşaallah düzelir fazla hirpalamayin ucurmayin

Teşekkür ederim hocam bugün uykulu davranıyor bende pek karışmıyorum

Geçmiş olsun. "Afallayarak uçuyor" demişsin. Kanadının kırık olma ihtimali yok uçuyorsa.
Kuşta doku ezilmesi ve korkuya bağlı travma oluşmuş. Sen üşümemesini sağla ve rahat bırak. Yarın da bir veterinere götür. Kuştan anlamıyorlarsa belediyenin hayvan sağlık hizmetleri veren bölümü vardır. Kümes hayvanlarıyla uğraşanlar kuşlardan anlarlar.

Bir veteriner ile görüştüm bir sorun yoktur, isterseniz getirin bakayım fln dedi bende pek güvenemedim. Dediğiniz bölümü araştıracağım. Teşekkürler

Geçmiş olsun yarın vakit kaybetmeden götürün.

Uygun bir yer bulursam götüreceğim teşekküler

Bugün okuldan geldikten sonra biraz ilgilendim ve dün geceden beri ilk defa ses çıkardı. Bana da biraz kızgın galiba ona zarar vereceğimi düşündüğü için. Bugün gidip vitemin de alacağım iyleşmesine faydası olur diye galiba yaşadığı olayın etkisini hala atamadı umarım öok geçmeden eski halina döner. Şuan 3 yaşında 7 günlükken almıştık evden biri bizim için biraz önce çektiğim resmi sizlerle paylaşmak isterim

bg6WVd.jpg

Masaallah Kusunuz çok güzel ilk gece çok önemli carpmalarda zamanla inşaallah eski haline dönecektir kontrol edin yem yiyip su icebiliyor mu

Kraker yemede halen zorlanıyor ama toz yemlerden yiyebiliyor. Bugün ötmeye başladı. Herkese ilgisi için teşekkürler :)

Geri