petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum kapıya çarptı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emin Köse tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Emin Köse

Arkadaşlar biraz önce ben kapıyı kapatırken galiba kapıya çarptı düşme sesini duydum sadece yerdeydi bir süre kendine gelemedi şuan afallayarak uçuyor. İlk başta gözlerinde kan vardı fakat geçti. Şuan sadece inneme sesi ve titreme var. Yarın veterinere götürmeyi düşünüyorum inneme devam ederse sizce iyileşme ihtimali var mı ? Şuan şoktayım hatam varsa affedin

Ekleme: kanadı sanki kırılmış gibi nasıl anlayabilirim ?

#1 Emin Köse, 14 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ocak 2015
  2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    çok geçmiş olsun uzman birinin görmesinde fayda var bence de

3. Emin Köse

Malatya da yaşıyorum bir kaç veteriner var ama kuş konusunda uzman var mı bilmiyorum yarın onun için dolaşacam

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    tekrar geçmiş olsun inşallah önemli bir sorun yoktur

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Çok geçmiş olsun inşaallah düzelir fazla hirpalamayin ucurmayin

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Geçmiş olsun. "Afallayarak uçuyor" demişsin. Kanadının kırık olma ihtimali yok uçuyorsa.
    Kuşta doku ezilmesi ve korkuya bağlı travma oluşmuş. Sen üşümemesini sağla ve rahat bırak. Yarın da bir veterinere götür. Kuştan anlamıyorlarsa belediyenin hayvan sağlık hizmetleri veren bölümü vardır. Kümes hayvanlarıyla uğraşanlar kuşlardan anlarlar.

7. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun yarın vakit kaybetmeden götürün.

8. Emin Köse

Teşekkür ederim hocam bugün uykulu davranıyor bende pek karışmıyorum

Bir veteriner ile görüştüm bir sorun yoktur, isterseniz getirin bakayım fln dedi bende pek güvenemedim. Dediğiniz bölümü araştıracağım. Teşekkürler

Uygun bir yer bulursam götüreceğim teşekküler

Bugün okuldan geldikten sonra biraz ilgilendim ve dün geceden beri ilk defa ses çıkardı. Bana da biraz kızgın galiba ona zarar vereceğimi düşündüğü için. Bugün gidip vitemin de alacağım iyleşmesine faydası olur diye galiba yaşadığı olayın etkisini hala atamadı umarım öok geçmeden eski halina döner. Şuan 3 yaşında 7 günlükken almıştık evden biri bizim için biraz önce çektiğim resmi sizlerle paylaşmak isterim

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Masaallah Kusunuz çok güzel ilk gece çok önemli carpmalarda zamanla inşaallah eski haline dönecektir kontrol edin yem yiyip su icebiliyor mu

10. Emin Köse

Kraker yemede halen zorlanıyor ama toz yemlerden yiyebiliyor. Bugün ötmeye başladı. Herkese ilgisi için teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş