petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum kendinde değil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve aksahin.zeyynep tarafından 15 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. aksahin.zeyynep
    Gizli

Arkadaslar kusumun hiçbirseyi yoktu sabah ben giderken hersey normaldi isten eve geldim kusum kafasini tutamiyor felcli gibi gozleri acık yasıyor ama kıpırdamıyor kardesim kendini duvara vurdu dedi veteriner kırı yok demis kuşcuda eserikli olmuş dedi yani felç gibi birşey kafasını yönlendiremiyo çok üzgünüm evladım o benim ne olur bir caresi varsa soyleyin[​IMG] fotograf hic net degil ama kusu hareket ettirmekvistemedim ancak bunu cekebildim

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    elle bir süre besleyin, mama hazırlayın yedirin.. inş kısa sürede toparlar kendini..

3. aksahin.zeyynep
    Gizli

Aslında umut veren şeylerde var biraz zorladim mama icin kızdı cok kisada olsa uçabildi ama sonrasi yine bu tesekkurler cevabiniz icin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:18 -->-> Daha önceki mesaj 17:52 --

Başka birşey tavsiye verebilecek birisi yok mu ? :(

4. alperkuyumcu

Beğenileri:
    0
    bir iki gün kendin besle şokta olabilir

Sayfayı Paylaş