petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum kendini öldürecek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Buğra tarafından 2 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Buğra

Buğra Guest

Kuşum yemliğindeki tüneği ile yemliği arasından kafasını sokuyor ve kendini gagasıyla yukarı çekip sıkıştırıyor ne yapabilirim ?

2. Duranettin ERAYDIN

resim yükleyin. tahminen tüneğin yerini değiştirin

3. Aysetursak

Tüneksiz yemlikler var onlardan kullanmayı dne

4. Buğra

Buğra Guest

Resim derken kafesi çeklerimde o yaptığını yakalamam çok zor anlatamadım tam demek istediğimi yemliklerin kendi tünel gibi konma yerleri varya ordan geçmeye çalışıp hatta geçiyor ama sakatlığım kendini sanki

5. Ali Sami Ünal

benim kuş çok hareketli ara sıra yemliğiyle ayaklarını koyduğu yer arasından takla açıyor :D belki sizinki de öyle yapıyordur :)

6. Buğra

Buğra Guest

Anladım ozaman tüneksizlerden almam şart oldu yoksa sakatlanacak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:23 -->-> Daha önceki mesaj 21:19 --

Yemlik aynı bu bunun altına giriyor kafasını uzatıp yukardan biryeri ısırıp kendini çekiyor veya tam tersini yapıp aşağı iniyor

7. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    bende bugün gelen yavruda aynı sıkıntıyı yasadım resmen boguyor kendini. bende yemlikleri cıkartıp tüneksiz yemlik taktım birazda yere yem attım. bakalım 3-5 gün sonra tekrar takıcam ne yapacak.

8. Buğra

Buğra Guest

Aynen kendini boğuyor sanki tüneksizlerden alıcım ama her bulduğu araya yapıyor bunu evde tekken kendine bişey yapmasından korkuyorum

9. mhmtpkr

mhmtpkr New Member

Beğenileri:
    0
    Aynı sıkıntı bende de vardı, yemliklerin tüneklerini kestim mecbur. Boynundaki tüyler dökülmüştü bu hareketi yaptığı için. Kafesten çıkamayıp delirince yapıyordu bunu :)

10. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Hacı ben o yemliğin içine komple kendini sokan kuşta gördüm

oyun oynuyor yani

11. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    oyun oynuyor sıkıntı yok :)

12. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

tuneği yemliğin atlina gelecek şekilde ayarla ozmn bir sıkıntı olmaz. dostum.

13. Buğra

Buğra Guest

teşekkürler verdiğinizbilgiler için tüneksiz yemlik siparişi verdim. gelene kadarda yemlikleri kafesin tabanına koydum. birde bu canavar ufaklık kafasını yem kabının içine daldırıyor deve kuşu gibi :) bu yemlikle bir alıp veremediği var :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu kafasını yemliğe sokuyor

,
  2. kuşları kendini nasil asarmı