Karadeniz Pet

kuşum kısır olabilir mi?

Volkan MOROĞLU

Meraklı Üye
Kuşum kısır olabilirmi . ?

Öncelikler Herkeze merabalar iyi akşamlar . Benim 1 çift muhabbet kuşum var ve bunlar çifleştiler 5 yumurta oldu ve bu yumurtalara 20 gün yattı ve çıkmayınca hepsini yuvadan aşağı attı . 2 gün sonra yine çifleştiler işte yumurta felan oldu ikişer gün aralarla çifleşerek şimdi buda 19 .günündeyiz ve dişi biraz önce dışarı çıktı ve benim kuşum dier dişilerden farklı çok akıllı ve uyanık . :) Bence şuanda çok üzülüyor . Bunlarda çıkmıyacak heralde .

Neden olabilir Kısır olma İhtimalleri Varmı . ?

Yardımcı olursanız sevinirim .

Son düzenleme:
konu başlığını değiştirdim yardım lütfen yardım acil lütfen acil gibi konu başlıkları yazmıyoruz..daha açıklayıcı başlıklar yazıyoruz..ayrıca kuşunuz kısır olsaydı yumurtlayamazdı

Büyük bir ihtimal ile erkek kusunuz çiftleşmesini sağlıklı olarak tamamlayamamıs . Genelde bu tür erkek mubişlerimize acemi erkek diye nitelendiriyoruz . Zamanla çiftlese Çiftlese verimli olarak çiftleşip yumurtaların döllenmesini sağlayacaktır . Size tavsiyem erkek mubişte verimini artırmak için mama takviyesi ..Birde en etkili yöntem olarak Bira mayasını duydum biraz araştır bakalım .

Güncel ... + ++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:59 -->-> Daha önceki mesaj 14:55 --

güncel + + +

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:09 -->-> Daha önceki mesaj 15:59 --

Güncel . . ++++

hehehe bende balıklarıma azdırıcı olarak tarçın tozu verirdim bilindik bir yöntem, kuşlarda da bira mayası veriliyormuş bunuda öğrenmiş olduk .

Güncel +++++++

Mesaj sayım yükselsin diye yazıyo olsaydım abuk subuk seyler yazardım arkadasım. Bende kuslarımda aynı sey ile karsılastım ondan dolayı böyle bir cevap verdim.

Son düzenleme:
Yaw anlamlı bişey yaz yazacaksan - Döllenmediğinden dolayı cıkmıyo olabilir diyosun OLABİLİRİMİ VAR Döllemese çıkmaz tabi -MESAJ YAZMA- SAYIN YÜKSELSİN DİYE BOŞ BOŞ MESAJ YAZION YA

Geri