Karadeniz Pet

Kuşum kızgın ses çıkarıyor.

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
arkadaşlar merhaba kuşum 2 gundur yanına yaklasınca bazen kızmış gıbı ses çıkarıyor elıme gelınce ısırıyor acıtıyor daha 40 gunluk sızce neden olabılır ?

Kusu ustunden tutuyorsan ona sinirleniyor olabilir

dişi kuşta böyle davranabilir.

evet kuşum dişi ama daha once bu hareketlerı yoktu 2 gundur basladı kusumu ustten tutmuyorum parmagıma konuyo sonra kızıyo kendı kendıne ısırıyo fln :) neden olabılır

Bagırmasi korkmuş, küsmüş veya strese girmiş olduğunu gösterebilir. Benim kuşumda kimi zaman kanatıcakmışçasına gagalıyor ama bunu oyun olsun diye yapıyor yani gagalamak onların doğal ihtiyaci.

Bagırmasi korkmuş, küsmüş veya strese girmiş olduğunu gösterebilir. Benim kuşumda kimi zaman kanatıcakmışçasına gagalıyor ama bunu oyun olsun diye yapıyor yani gagalamak onların doğal ihtiyaci.

yani bizim nazlının gönlünü alacağız :) neyse sıkıntı buyuk olmasın da bugun teyzem onu avucladı o yuzden strese gırdı galıba

Ah ah şu akrabalar yok mu. Kuşu korkutup bırakırlar sonra ceremesini biz çekeriz.

Rahatsiz olmus belliki. Benim 7 kocali hurmuz yeni esine o gergin sesi cikariyor :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende erkek kusuma disi aldim ilk basta hemen es oldular 2gunde. sonra erkek disiye yanasinca disi ciglik atiyor sinirleniyor Buda sitrestenmidir??

Kadınlar her yerde kadın abicim. Dişi muhabbet kuşu elinin etini yer, bizdeki kadınlarda başının etini yer.

Geri