Karadeniz Pet

kuşum kızışıyor mu

Rassien

Onursal Üye
kuşum yaklaşık 7 aylık ve galiba yavaş yavaş yetişkinliğe giriyor ceresindeki mavilik koyulaşıyor yanlardan ve ortadan kahverengi olmaya başlamış kaç ay sonra eş alıyım alacağım kuşun yaşı kaç olsun önerilerinizi bekleriğm
b47dld.jpg

4RyvL4.jpg

Son düzenleme:
1 yaşında al ona bi eş tam yavrulayacak kıvama geliyor

1 Yaşını Doldursun Eğer Kesin Yumurta almak istiyorsanız

1,5 yasına gelmesini bekleyin o zaman çok kızışmış olurlar 1 yaşında alacaksanız.

kızıştırıcı yemler ile besleyebilirsiniz.

1 Yaşını Doldursun Eğer Kesin Yumurta almak istiyorsanız

1,5 yasına gelmesini bekleyin o zaman çok kızışmış olurlar 1 yaşında alacaksanız.

kızıştırıcı yemler ile besleyebilirsiniz.

aslında benim amacım yavru almak falan değil sadece okula gittiğim için kuşum ben gelene kadar sıkılıyor hem ben de bir yere kadar arkadaş olabilirim ona asıl amacım eş almak yalnız kalmamasını sağlamak sıkılmasın amacım
ama eğer yavruları da olursa hayır demem en azından satarım kuşlarıma birşeyler alırım
ona da yazık bir ömür tek başına geçermi insanlar da olan ilişkiside her ne kadar yanında olsamda bir yere kadar o yalnız kalmasın yeter ki :D canım kuşum onu çok seviyorum çokk

Evet kızışmış.Yalnız bir nokta dikkatimi çekti.Tırnakları fazla uzun değil mi ? Ucundan biraz alsanız daha sağlıklı olur.Daha iyi tutunur tüneğe.Sağlıklı üretimler.

birde sanki bu resimlerde jumbo gibi kafası :D ırkını yerli diye biliyoru sizce nedir yorumları alıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:41 -->-> Daha önceki mesaj 13:40 --

Evet kızışmış.Yalnız bir nokta dikkatimi çekti.Tırnakları fazla uzun değil mi ? Ucundan biraz alsanız daha sağlıklı olur.Daha iyi tutunur tüneğe.Sağlıklı üretimler.

aslında alıyorum ama tırnağını kanatırım diye fazla almıyorum evet bir yerlere takılıyordu aldım ucundan biraz düzeldi tekrar takılmaya başlarsa keserimn yine tırnaklarındaki kan damarları nereye kadar kestiremediğimden dolayı göz hastalığım varda o yüzden fazla kesmiyorum

İngiliz kırması gibi geldi bana ama fazla bilgim yok tabi.Yerli de olabilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:45 -->-> Daha önceki mesaj 13:44 --

birde sanki bu resimlerde jumbo gibi kafası :D ırkını yerli diye biliyoru sizce nedir yorumları alıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:41 -->-> Daha önceki mesaj 13:40 --

aslında alıyorum ama tırnağını kanatırım diye fazla almıyorum evet bir yerlere takılıyordu aldım ucundan biraz düzeldi tekrar takılmaya başlarsa keserimn yine tırnaklarındaki kan damarları nereye kadar kestiremediğimden dolayı göz hastalığım varda o yüzden fazla kesmiyorum

Damarları dikkatli bakıldığında kolaylıkla görülüyor.Ben de kesmiştim.

Son düzenleme:
kızışmaya başlamış 1 aya kadar tamamen kahverengi olur çünkü benimkiler de böyle olmuştu

Eğer şimdi alırsanız kuş daha 7 aylık alışmazlar kavga ederler uğraşılmaz ben 1.5 yaşındaki kızışmış kuşuma 1.5 yaşında kızgın dişi aldım gayet memnunum 2 side büyük ve kızgın olunca istesede kavga etmiyorlar :) siz en az 2 ay bekleyin :)

Eğer şimdi alırsanız kuş daha 7 aylık alışmazlar kavga ederler uğraşılmaz ben 1.5 yaşındaki kızışmış kuşuma 1.5 yaşında kızgın dişi aldım gayet memnunum 2 side büyük ve kızgın olunca istesede kavga etmiyorlar :) siz en az 2 ay bekleyin :)

en az 1 veya bir buçuk ay falan sonra alacağım

Geri