petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum kızışıyor mu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rassien tarafından 2 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuşum yaklaşık 7 aylık ve galiba yavaş yavaş yetişkinliğe giriyor ceresindeki mavilik koyulaşıyor yanlardan ve ortadan kahverengi olmaya başlamış kaç ay sonra eş alıyım alacağım kuşun yaşı kaç olsun önerilerinizi bekleriğm

#1 Rassien, 2 Kasım 2014
    Son düzenleme: 2 Kasım 2014
  2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    1 yaşında al ona bi eş tam yavrulayacak kıvama geliyor

3. Rassien

Beğenileri:
    30
    tamam teşekkür ederim

4. muhabbetciyiz
    Gizli

1 Yaşını Doldursun Eğer Kesin Yumurta almak istiyorsanız

1,5 yasına gelmesini bekleyin o zaman çok kızışmış olurlar 1 yaşında alacaksanız.

kızıştırıcı yemler ile besleyebilirsiniz.

5. Rassien

Beğenileri:
    30
    aslında benim amacım yavru almak falan değil sadece okula gittiğim için kuşum ben gelene kadar sıkılıyor hem ben de bir yere kadar arkadaş olabilirim ona asıl amacım eş almak yalnız kalmamasını sağlamak sıkılmasın amacım
    ama eğer yavruları da olursa hayır demem en azından satarım kuşlarıma birşeyler alırım
    ona da yazık bir ömür tek başına geçermi insanlar da olan ilişkiside her ne kadar yanında olsamda bir yere kadar o yalnız kalmasın yeter ki :D canım kuşum onu çok seviyorum çokk

6. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Evet kızışmış.Yalnız bir nokta dikkatimi çekti.Tırnakları fazla uzun değil mi ? Ucundan biraz alsanız daha sağlıklı olur.Daha iyi tutunur tüneğe.Sağlıklı üretimler.

7. Rassien

Beğenileri:
    30
    birde sanki bu resimlerde jumbo gibi kafası :D ırkını yerli diye biliyoru sizce nedir yorumları alıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:41 -->-> Daha önceki mesaj 13:40 --

aslında alıyorum ama tırnağını kanatırım diye fazla almıyorum evet bir yerlere takılıyordu aldım ucundan biraz düzeldi tekrar takılmaya başlarsa keserimn yine tırnaklarındaki kan damarları nereye kadar kestiremediğimden dolayı göz hastalığım varda o yüzden fazla kesmiyorum

8. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    İngiliz kırması gibi geldi bana ama fazla bilgim yok tabi.Yerli de olabilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:45 -->-> Daha önceki mesaj 13:44 --

Damarları dikkatli bakıldığında kolaylıkla görülüyor.Ben de kesmiştim.

#8 loli poya, 2 Kasım 2014
    Son düzenleme: 2 Kasım 2014
  9. İbrahim KOCA
    Gizli

kızışmaya başlamış 1 aya kadar tamamen kahverengi olur çünkü benimkiler de böyle olmuştu

10. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Bence hemen alın.

11. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Eğer şimdi alırsanız kuş daha 7 aylık alışmazlar kavga ederler uğraşılmaz ben 1.5 yaşındaki kızışmış kuşuma 1.5 yaşında kızgın dişi aldım gayet memnunum 2 side büyük ve kızgın olunca istesede kavga etmiyorlar :) siz en az 2 ay bekleyin :)

12. Rassien

Beğenileri:
    30
    en az 1 veya bir buçuk ay falan sonra alacağım

Sayfayı Paylaş