petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum kızışıyor sanırım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve daygrameon tarafından 2 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. daygrameon

daygrameon Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar.

Erkek kuşum 4,5 - 5 aylık civarlarında. Elime aldığımda kabarıp, tırnağımı gagalayıp poposunu sağa sola sallayarak parmağıma sürtünüyor :D Sanırım kızışma alametleri bunlar. Ama henüz cere rengi normal. Aldığım yere sordum 6 aylıkken kızışmaya başlarlar dedi. Benimki henüz daha uçmayı bile doğru düzgün öğrenemedi :D Hatta bugün daha ilk defa cızırtılı bi ses tonuyla "cici kuş" dedi. Daha uçmadan konuşmadan kızışıyor sanırım :D

Ne yapmalıyım ? Eş mi alayım yoksa bırakayım mı böyle ? Gerçi böyle bıraksam da elime alamaz olurum herhalde yakında. Fena sürtünüyor :D

2. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Eş alırsan senden uzaklaşır. Kelime öğrenmez

3. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bence hiç eş alma ben eş aldım ev kuşu dişiden korkuyor yani alışkın kuşların çiftleşmesi zor oluyor tek bak boşver

Sayfayı Paylaş