petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Konuşuyomu Yoksa Oyuncagıyla mı Oynuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Behçet tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Behçet

Kuşum Konuşuyomu Yoksa Oyuncagıyla mı Oynuyor

Arkadaslar kusum son 1 haftadır kafesın ıcınde de dısarda da bu topu ıle böyle konusyomu oynuyo mu anlamadım. kafesın ıcınde de bazen uzun uzun yerınde kanatlarını cırpıyor acaba cıftlesmeye mı calısıyor :D

bilenler bı yardım ederse cok makbule gecer ıste vıdeosu

Tosunum Konuşmaya Çalışıyor. - YouTube

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

konu guncel arkadaslar bı cevap alamadım.

#1 Ahmet Behçet, 7 Nisan 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Nisan 2014
  2. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Ben yotube giremiyom hocam herkez paylaşıyo galba benden başka herkez giriyo::):):)

3. Ahmet Behçet

195.46.39.39
    195.46.39.40

dns adreslerınıze bu adreslerı kopyalarsanız youtubeye kolayca gırebılırsınız. Yanı yasakları cıgneyebılırsınız :D

4. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43

konuşmaya niyetlenmiş diyelim ama oyuncaklar yerine sizinle ilgilense daha doğrusu siz ilgilenseniz daha çabuk olur bu iş ;)

5. Ahmet Behçet

hocam ben daha ne ılgılencem gunun 5-6 saatını ınanın kı kusumla gecırıyorum. acaba dısı mı bu kus ondan mı konusmuyor ama o cıkardıgı garıp ses ne bılen bırısı yardım etse

Sayfayı Paylaş