Karadeniz Pet

Kuşum Konuşuyomu Yoksa Oyuncagıyla mı Oynuyor

• Konbuyu başlatan Ahmet Behçet
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Behçet

Guest

Arkadaslar kusum son 1 haftadır kafesın ıcınde de dısarda da bu topu ıle böyle konusyomu oynuyo mu anlamadım. kafesın ıcınde de bazen uzun uzun yerınde kanatlarını cırpıyor acaba cıftlesmeye mı calısıyor :D

bilenler bı yardım ederse cok makbule gecer ıste vıdeosu

Tosunum Konuşmaya Çalışıyor. - YouTube

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

konu guncel arkadaslar bı cevap alamadım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben yotube giremiyom hocam herkez paylaşıyo galba benden başka herkez giriyo::):):)

195.46.39.39
195.46.39.40

dns adreslerınıze bu adreslerı kopyalarsanız youtubeye kolayca gırebılırsınız. Yanı yasakları cıgneyebılırsınız :D

Arkadaslar kusum son 1 haftadır kafesın ıcınde de dısarda da bu topu ıle böyle konusyomu oynuyo mu anlamadım. kafesın ıcınde de bazen uzun uzun yerınde kanatlarını cırpıyor acaba cıftlesmeye mı calısıyor :D

bilenler bı yardım ederse cok makbule gecer ıste vıdeosu

Tosunum Konuşmaya Çalışıyor. - YouTube

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

konu guncel arkadaslar bı cevap alamadım.

konuşmaya niyetlenmiş diyelim ama oyuncaklar yerine sizinle ilgilense daha doğrusu siz ilgilenseniz daha çabuk olur bu iş ;)

hocam ben daha ne ılgılencem gunun 5-6 saatını ınanın kı kusumla gecırıyorum. acaba dısı mı bu kus ondan mı konusmuyor ama o cıkardıgı garıp ses ne bılen bırısı yardım etse

Geri