petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Konuşuyor mu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sinan Şimşek tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Sinan Şimşek

Kuşuma sürekli cicikuş demeyi öğretiyordum.Cicikuş deyince sürekli ötüyor bugünde kafasını sallayıp birşeyler söylemeye çalışıyordu acaba kafasını sallayınca konuşur mu?

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Daha yavruysa ve başka kuş yoksa büyük ihtimalle konuşmaya çalışıyordur. Eğitime devam..

3. armand0

armand0 Guest

İlgiyi bırakmayın devam edin yakın zamanda konuşturabilirsiniz kolay gelsin

4. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Benim dişide çift gelene kadar böyleydi aslında dişilerde konuşuyo ama biraz daha fazla ilgi istiyo :) cicikuş dedikten sonra gerisi çorap söküğü gibi gelir :)

5. Sinan Şimşek

6. jöhMesut

jöhMesut Guest

Ozellikle gece yatarken ses kaydi yapip kafesin yanına birakin örnek cicikus ogretecekseniz 1 kez soyleyip surekli tekrar ettirin sabaha kadar gerekirse cabuk ogrenecektir ve karisik kelime ogretmeyin ilk kelime cok onemli birini soylesin digerleri gelir zaten

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

benım erkek kuşum konuştu hişt ve pişt dedi. önce kafa sallayarak sonra da konuştu ama yanında eşide var

8. asi_bordo

asi_bordo Guest

Arkadaslar benim kusumda boynunu sisirip kendi kendine vicir vicir sesler cikariyo 2 aylik tek erkek acaba konusmayami calisiyodur

Sayfayı Paylaş