Karadeniz Pet

kuşum korkuyor

blackescape

Yeni Üye
merhabalar kuşum daha 2 gündur benimle şimdiden elime falan geliyor seviyorum falan ama bir sorum var ilk geldigi gün parmagıma almistım sonra gece kafesine koydum sonraki gün sabah kafesine elimi sokunca parmagima almak icin korktu cirpindi bi oraya bi buraya kacti sonra yine parmagima aldim durdu sakinlesti kacmadi parmagımdan bu sabah yine ayni sekilde elimi sokunca korktu normal bir durum mu daha yeni geldigi için midir?

Eve geleli 2 gün olmuş. Biraz sabredin, kuşu ürkütecek hareketler yapmayın. 1 hafta sonra istediğiniz eğitimi vermeye başlarsınız.

Eve geleli 2 gün olmuş. Biraz sabredin, kuşu ürkütecek hareketler yapmayın. 1 hafta sonra istediğiniz eğitimi vermeye başlarsınız.
bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim korkusunun yeni geldigi icin oldugunu biliyordumda neden beni unuttugunu bilmiyordum iyi günler bu arada bir sorum daha var çok sevdiği için her gün çok az tırnak kadar marul veriyorum zararı olur mu?

bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim korkusunun yeni geldigi icin oldugunu biliyordumda neden beni unuttugunu bilmiyordum iyi günler bu arada bir sorum daha var çok sevdiği için her gün çok az tırnak kadar marul veriyorum zararı olur mu?
Her gün marul vermeyin gerekli alışverişleri yaptınızmı Kuşunuz için ?

Ben 2-3 günde bir düzenli olarak veriyorum marul bir zararını görmedim. Söylenenin aksine ishal de yapmıyor. Yıkadıktan sonra bir peçete yardımıyla kurulayıp verirseniz daha iyi olur.
Ancak sadece marul değil diğer sebze/mevyeleri de verin.

Ben 2-3 günde bir düzenli olarak veriyorum marul bir zararını görmedim. Söylenenin aksine ishal de yapmıyor. Yıkadıktan sonra bir peçete yardımıyla kurulayıp verirseniz daha iyi olur.
Ancak sadece marul değil diğer sebze/mevyeleri de verin.
havuc vermistim yemedi elma vericrm umarım yer

Her gün marul vermeyin gerekli alışverişleri yaptınızmı Kuşunuz için ?
evet eşyaları mevcut kafesinde mineral blok kalamar kemigi falan var oyuncak falan aldım ama alışana kadar göstermiycem oyuncaklarini bana alışması için eksik birşeyi yok vitaminide var

Yukarıda denilenleri yapın ve kuşu size alışana kadar salmay

Havuç u rendeleyip yumurta mamasına katabilirsiniz

Geri