Karadeniz Pet

kuşum kusmuk kustu çok kötü

Rassien

Onursal Üye
kuşum kusmuk kustu yapışkan saydam bir sıvı gibiydi 2 3 tane de kum kustu yarı sindirilmiş gibi yem kustu kuşum hastamı daha öncede böyle bir olay olmuştu nolur kuşumu çok seviyorum normalde kafese zorla soktuğum kuş kafesin akapağını görünce koşa koşa girdi ve tünekte uyukluyo halsiz napabilirim veterinere götürme imkaım yok ailem anlamıyor beni alt tarafı kuş gibi şeyler diyolar ve benim sinirlerim al üst oluyor daha önce böyle bir olay başına gelen arkadaşlar yardım edebilirmi nolur eş istediğinden kusmadı kusmuk kustu yardım edin lüften sindirim sisteminde problem mi var acaba yardım edin benim elimde olsa götürürüm hemen ama 14 yaşındayım ailem üzerinde hiç bir otoritem yok yardım edin lütfen kuşumu çok seviyorum o olmazsa bende yaşayamam o derece çok seviyorum bana başka kuş alırız diyolar sinir oluyorum yardım lütfenn:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

yardım edin lütfenn

Son düzenleme:
Dışkılarına bak ishali de var mı ?. İshale bağlı kusma da olabiliyor.

yediği zararlı özelliklede bozulmuş bir gıda zehirlenmişde olabilir..

14 yaşında ailen üzerinde otoriten olması mümkün değil. Belki fazla yedi ondan kustu. Benim kuşlarımda kustuktan sonra durgunlaşıyor. Küçük bir parça ekmek içi ver keyfi yerine gelir. Bizde olduğu gibi yanma ve acı hissetmeleri mümkün kustuktan sonra.

14 yaşında ailen üzerinde otoriten olması mümkün değil. Belki fazla yedi ondan kustu. Benim kuşlarımda kustuktan sonra durgunlaşıyor. Küçük bir parça ekmek içi ver keyfi yerine gelir. Bizde olduğu gibi yanma ve acı hissetmeleri mümkün kustuktan sonra.

tama çok sağolun dediklerinizi yapıcam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:15 -->-> Daha önceki mesaj 22:15 --

yediği zararlı özelliklede bozulmuş bir gıda zehirlenmişde olabilir..

bir ihtimal

Geri