petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum kusmuk kustu çok kötü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Rassien tarafından 26 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuşum kusmuk kustu yapışkan saydam bir sıvı gibiydi 2 3 tane de kum kustu yarı sindirilmiş gibi yem kustu kuşum hastamı daha öncede böyle bir olay olmuştu nolur kuşumu çok seviyorum normalde kafese zorla soktuğum kuş kafesin akapağını görünce koşa koşa girdi ve tünekte uyukluyo halsiz napabilirim veterinere götürme imkaım yok ailem anlamıyor beni alt tarafı kuş gibi şeyler diyolar ve benim sinirlerim al üst oluyor daha önce böyle bir olay başına gelen arkadaşlar yardım edebilirmi nolur eş istediğinden kusmadı kusmuk kustu yardım edin lüften sindirim sisteminde problem mi var acaba yardım edin benim elimde olsa götürürüm hemen ama 14 yaşındayım ailem üzerinde hiç bir otoritem yok yardım edin lütfen kuşumu çok seviyorum o olmazsa bende yaşayamam o derece çok seviyorum bana başka kuş alırız diyolar sinir oluyorum yardım lütfenn:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

yardım edin lütfenn

#1 Rassien, 26 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 26 Ağustos 2014
  2. Rassien

Beğenileri:
    30
  3. Haggar
    Gizli

Haggar Guest

Dışkılarına bak ishali de var mı ?. İshale bağlı kusma da olabiliyor.

4. Rassien

Beğenileri:
    30
    her şey normal di hareketliydi oyun oynuyordu ötüyürdu sonra durgunlaştı birden kusmaya başladı ishali falan da yok

5. ensar06

ensar06 Member

Beğenileri:
    0
    yediği zararlı özelliklede bozulmuş bir gıda zehirlenmişde olabilir..

6. Belinay Aksoy

Belinay Aksoy New Member

Beğenileri:
    0
    14 yaşında ailen üzerinde otoriten olması mümkün değil. Belki fazla yedi ondan kustu. Benim kuşlarımda kustuktan sonra durgunlaşıyor. Küçük bir parça ekmek içi ver keyfi yerine gelir. Bizde olduğu gibi yanma ve acı hissetmeleri mümkün kustuktan sonra.

7. Rassien

Beğenileri:
    30
    tama çok sağolun dediklerinizi yapıcam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:15 -->-> Daha önceki mesaj 22:15 --

bir ihtimal

Sayfayı Paylaş