petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum kusuyor acil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Minel GÜLER tarafından 10 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Minel GÜLER

Arkadaşlar kuşumu az önce saldım yaklaşık 15 dakikadır uçuyordu.Sonra bir yere kondu ve kusmaya başladı.Ne yapmalıyım cidden çok korkuyorum lütfen yardım edin :(:(:(:(:(

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Korkacak bir durum yok. Belki fazla yemiştir, uçarken rahatsız etmiştir.
    Hal ve hareketlerine bir bak, eğer farklı bir durum yoksa ki bence yoktur, endişe etmeye gerek yok.

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kus kumu ve kalamar kemiği kullanıyormusunuz

4. Minel GÜLER

Kuş kuşumu kullanmıyorum bu yüzden de olabilir mi kursağında ki tüm yemleri boşalttı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:58 -->-> Daha önceki mesaj 23:57 --

Şu an tünelinin üstünde sessiz sakin duruyor odanın ışıklarını kapadım saat geç oldu uyusun yarın gözlemleyeceğim :( teşekkür ederim

5. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    Sindirimi saglayamiyor olabilir kum kullanmanizi oneririm yemlige veya ayri bir mama kabiyla kafeste asili bulundurun

6. Minel GÜLER

Yeşilliği denedim kaçtı ayrı bir küçük yeşillik tutturmalık yemliği vardı istemedi yemliği yere düşürdü

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kumlu sindirim kursakta olmaz. Taşlık denen organda olur.
    Kuşun midesinden sonra yediklerini kusması mümkün değil pek.

8. Minel GÜLER

Tamam teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş