Karadeniz Pet

Kuşum kusuyor ve kabarık.Lütfen acil yardım edin.

Eylül Çınlar

Yeni Üye
Merhaba
Kuşumu alalı bir ay oldu.Kendisi daha yavru,4-5 aylık ve erkek.Bugün annemin kafasındayken kusmaya başladı.Biraz kustu.Ve tüyleri kabarıktı.Veterinere götürecektim hemen.Veteriner bir saat sonra gelmemi söyledi.Bu sırada internette araştırdım.Eş istediğinin belitrisi imiş ama ben buna pek ihtimal vermedim çünkü daha yavru.Sizce ne yapmalıyım neden olmuş olabilir,veterinere götüreyim mi?

Kuşunuz eş istediği için değil, büyük ihtimalle soğuk algınlığından dolayı kusmuş ve kabarık. Yine de veterinere götürünce ortaya çıkacaktır ne olduğu. İshali var mı?

Kuşunuz eş istediği için değil, büyük ihtimalle soğuk algınlığından dolayı kusmuş ve kabarık. Yine de veterinere götürünce ortaya çıkacaktır ne olduğu. İshali var mı?

Dışkısı normalde koyu renkte.Şimdi baktım yeni yapmış,kahverengi.Daha önce ishal olmadı,olan kuşta görmedim.İshalden kastınız bu yönde mi yoksa daha çok sulu mu oluyor?

tam ishal sayılmaz o zaman

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:31 -->-> Daha önceki mesaj 14:30 --

eş istiyor olabilir mi yani?ama daha gözleri siyah,ve kafasının üstünde çizgiler var
Siz veterinere bir götürün zaten ortaya çıkar. Eğer soğuk algınlığı varsa suluğuna 2 damla limon damlatabilirsiniz. İshal de varsa pirinç lapası, aspur verebilirsiniz.

Kabarık ve kafa gövdeye gömulü uyuyorsa sureklı hasta olma ıhtımali yuksek ama dedıgım gıbı resım eklersenız bır bakalım

hasta gıbı durmuyor ama önlem amaclı suyuna 5-6 damla elma sırklesi koyun bır gun dursun ertesı gun taze su ıle degiştirin

Geri