petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum kusuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mine Çay tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Mine Çay

Mine Çay Guest

Arkadaşlar kuşum 2 akşamdır elime kusuyor. Yani kusmak mı denir bilmiyorum. Ağzında 3-5 tane yem peydah oluyor. Sebebi nedir?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:28 -->-> Daha önceki mesaj 23:22 --

Daha doğrusu elimde parmağımla oynuyor başı yukarı aşağı iniyor. Daha sonra kusma oluyor işte. Kuşum dişi. Sebeini az çok tahmin ediyorum ama emin değilim. Gerekli olursa resimde koyabilirim. Cevap bekliyorum

2. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Eş istiyor

3. Tevfik AKTUNÇ

Kuşunuz 5-6 aylık mı? Kızışmış olabilir sanırım?

4. Mine Çay

Mine Çay Guest

7-8. Aylık

5. Tevfik AKTUNÇ

Tamam o dönemde de kızışmıştır, resmini ekler misiniz? Bir hastalık yok ise eş istiyordur Bilal bey'in dediği gibi.

6. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Mine hanım büyük ihtimal kuşunuz kızışmış ve elinize kur yaptığından yem kusuyor.

7. Mine Çay

Mine Çay Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:40 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

Aslında eş almayı düşünüyorum ama gagasında mantar var :/

#7 Mine Çay, 23 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Ocak 2014
  8. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  9. Mine Çay

Mine Çay Guest

Teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:39 -->-> Daha önceki mesaj 00:14 --

Resim ekledim. Cevap alamadım ama

10. Yılmaz Ç.

Kızışmış gibi durmuyor ama bazı kuşların ceresi kahverengine dönmedende kızışabiliyorlar. Ayrıca kuş kumu kullanmanızı öneririm.

Sayfayı Paylaş