petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusum kusuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve xxajan tarafından 30 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. xxajan
    Gizli

xxajan Guest

iyi geceler arkadaslar kusumun 15 dk once kusmaya basladigini farkettim yemleri disari cikartiyor agzindan aklima bi tek neden geliyor dun gece hava cok saguktu ondan olabilirmi ama evin sicagikligi 18 dereceden altina dusmuyor yardim ve onerilerinizi bekliyorum

2. Ahmet Fidan

Beğenileri:
    0
    ben fazla yem yedıgı zaman kustugunu bılıyorum bırde benım kus kafesden cıkarıyordum ucuyordu yorulunca kusmaya baslardı

3. xxajan
    Gizli

xxajan Guest

simdi yine yemini yemeye basladi sanki karinini bosaltti kusmaktan yeniden dolduruyor gibi kafasini kaldirmadi 2 dk yem yiyor

4. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Uçarken çarptıysa kusabiliyorlar bazen. Bence kusması kötüye işaret değildir daha iyi çıkartması hem zaten tekrardan yiyormuş sorun yoktur bence tekrarlamadığı sürece. Üstadlar daha iyi bilir tabi onların da fikrini almak gerekir.

5. xxajan
    Gizli

xxajan Guest

insallah sorun cikmaz yorumlariniz icin tesekkur ederim bekleyip gorcez

Sayfayı Paylaş