petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum kusuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mikail ÖZKAN tarafından 14 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Mikail ÖZKAN

arkadaşlar kuşum yediği yemleri geri çıkarıyor. bugun kanarya yemi karıştırmıştım yemlerine az önce kustu çoğunu yemi kırmamış bile yere düştüğünde ses çıkıyordu

2. süleyman yeten

kusun yemleri sin diremiyor eğer yemleride çiğnememiş ise gagası iyi halde degildir gaga taşı koy

3. Mikail ÖZKAN

kafeste kalamar gaga taşı kuş kumu hepsi var

4. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşuna kanarya yeme mi verdiniz belki ondan olmuş olabilir ayrıca kusma genellikle soğuk algınlığında görülür, sıcak tutmaya felanda bakın vitamin vs vermeye çalışın en yakın zamanda düzelir inşallah, düzelmezse veterine götürüp bir sindirim ilacı vs verebilir problem midesinde veya kursağında da olabilir?

5. Cüneyt BAYSAL

Cüneyt BAYSAL New Member

Beğenileri:
    0
    kafeste ayna veya başka bir kuş var mı ?

6. Mikail ÖZKAN

7. Cüneyt BAYSAL

Cüneyt BAYSAL New Member

Beğenileri:
    0
    Eşini beslemek için yemleri ağzında biriktiriyor olabilir. Birkaç gün ayrı kalsınlar o zaman belli olur.

Ben de kafeste ayna vardı o yüzden ağzında biriktiriyordu. Kuşçunun tavsiyesiyle aynayı çıkardım ve düzeldi.

8. Samet YILDIZ

canım kardeşim benim kanarya yemi isim olarak kanarya yemi ince kabuklu oldugu için yeni yeme düşmüş yavrulara veya ishal kuşlara verilir.

"kuş yanlızmı eşi varmı acaba "? eşi yok ve ayna varsa oyuncak felan onu beslemeye calışıyor olabilir.5-10 damla soda ekleyebilirsin suyuna.

Sayfayı Paylaş