Karadeniz Pet

Kuşum Limonun Ne Hastalığı Var :(

Livophi

Yeni Üye
Merhabalar kuşum limon yaklaşık 3 4 yaşlarında bu sabah uyur gibi bir pozisyondaydı fakat gözleri açıktı beni görünce normal durmaya başladı fakat hala kabarıktı neredeyse hiç ötmüyordu öğlen saatlerindede aynı durum gerçekleşti bana fazla yemek yiyor gibi geldi yemek yerken gözlerini kapıyordu ve sürekli kabarıktı her zaman parmağımı gösterince parmağıma gelirdi fakat bu sefer gelmedi kuşum hasta mı ne yapmam gerek onun için çok endişeleniyorum yardım ederseniz beni çok mutlu etmiş olursunuz :(:(

MERHABA benim muhabbet kusumda bir aralar cok halsizdi gozlerini kapatıyordu ve surekli uyuyordu. Bende hayvan dukkanına gittim ordaki adama anlattım o da bana soguk algınlıgı ilacı verdi(kuslar icin) sonra uygulamaya başladım ve iyileşti ama daha sonra bende cok yem yemeye basladıgını farkettim bunuda sordum o kişilere yem yemesi kotu olmaz falan dediler. Bu arada kusunuza vitamin verin cok sıklıkla degil hayvan dukkanındakı ınsanlar sıze anlatabilir cunku net birsey soyleyemem deneyimlerimden yazıyorum. Bence ordakı insanlarada anlatın. ben veterinere goturmedim cunku veteriner yoktu oturdugum yerde VE sanırım pek ilgilenmiyorlarmış gibi seyler duydum. Gecmis olsun.
kullandıgım soguk algınlıgı ilacı: Vitafer Soguk Algınlıgı İshal
kullandıgım vitamin: vİTAFER VİTAMİN

Geri