Karadeniz Pet

trcan0016

Yeni Üye
Kusum 1hafta önce mantar oldugunu dusundum ve gunde 1kere bol vazelin uyguladim kusu aldigimda mantardi buyuk ihtimal (disi) 5gun uyguladim tedaviyi temizlendi gibi gri sivilce gibi olanlar döküldü simdi kizarikliklar var sizce mantar geçmişmi yoksa tedaviye devammi vazelinden baska ne kullanabilirim mantar ise (güllü vazelin oldugu icin yanaklar kirmizi)

https://resmim.net/f/mYyMOV.jpg

Eski konunuza baktım aynı kuş mu bu? Aynı ise bence hastalık ilerlemiş veterinere götürün. Tedavinizi değiştirin. Forumda mantarla alakalı çok konu var bir bakın derim mantar kremi kullanın.

Eski konunuza baktım aynı kuş mu bu? Aynı ise bence hastalık ilerlemiş veterinere götürün. Tedavinizi değiştirin. Forumda mantarla alakalı çok konu var bir bakın derim mantar kremi kullanın.
ayni kuş 4haftadir elimde anlamadim kuşu çok garip 2senelik erkek kuşum var maşallh hic hasta olmadi disi kusu anlamadim + krem sürmekte bir dert feci isiriyor

Ayrıca bir de internette mantar için nizoral şampuanla suluk, yemlikler ve kafesin yıkanması gerektiği söyleniyor. Erkeğe de bulaşmaması adına yapın.

Geri