Karadeniz Pet

kuşum masanın altında kaldı yardım lütfen

Durum nedir acaba, kuş daha iyi mi?

çok çok geçmiş olsun inşallah eski sağlıklı hayatna bir an önce kavuşur çok üzülmüştüm ama iyi haberler alınca biraz rahatladım...

son mesajımda dünkü resmini attım, aceleyle işe geldim resmini çekemedim şu an için, akşam döndüğümde ilk işim resmi sizinle paylaşmak olacak.

dün geceki resmini tekrar koyayım buraya, gözlerinden belli oluyordu o kadar yaraya rağmen diriliği

Durumu şu an daha iyi, rahatlayınca koşturmaya başlamış ben de sizin kadar rahatladım inanın, bunalıma girdim sabaha kadar ağlamaklı geçirdim bütün geceyi

Son düzenleme:
Evet ne olursa olsun bir canlı, kendine olmus gibi üzülüyor insan. Belki de allah ona duyurmuyordur acısını :)
cok geçmiş olsun, masallah çok sirin çok tatlı bi kuş. İnşallah sapasağlam olur tekrar. Allah şifalar versin

Cümleten Allah razı olsun yardımlarınız önerileriniz için, akşam ilk işim sizleri haberdar etmek olacak

kardeşim sana helal olsun, Allah da senden razı olsun bu kuşcağızla bu kadar yakın ilgilendiğin için..kuşun bir şansı da kanatlı hayvanlardan da anlayan bir veterinere denk gelmesi olmuş, atel falan yaptıgına göre gerçekten ilgilenmiş..çok geçmiş olsun..iyileşmiş haliyle resimlerini de bekliyoruz..

Metin Bey tedavi edilmesine çok sevindim. Keşke herkes ilgili veteriner bulacak kadar şanslı olsa. Umarım en kısa sürede iyileşir sizde yaşadığınız endişe ve üzüntüyü unutursunuz. Çok geçmiş olsun.

geçmiş olsun :)

Okurken ben üzüldüm bir fena oldum çok geçmiş olsun maşallah kuşta çok tatlı çok yakışıklı bir kuş. Allah tan veteriner ilgilenmiş forumda görüyorum nice insanlar gitmiş veterinere anlamam ben deyip geri göndermişler, tekrar geçmiş olsun.

İnşaalah kuşunuz iyileşir. Verinerinizin bilgilerini hastalıklar bölümde vateriner sabit konusu var orada paylaşırsanız diğer kuşlara da yardımı dokunabilir.

Hastamızı ziyaret ettik, söz verdiğim gibi son halimizi sizlerle paylaşıyorum

keyfi yerinde, eskisi gibi rahat hareket edemiyor tabi onun dışında.
3 hafta böyle yatıp kalkacak, bazen hiç rahat durmuyor sağlam bacağınıda mı bağlatsam diye düşünmüyor değilim hani :)

herkese tekrar tekrar teşekkür ederim yardımlarından dolayı, sağolun

geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

Cok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda kendini toplar

Hastamızı ziyaret ettik, söz verdiğim gibi son halimizi sizlerle paylaşıyorum

keyfi yerinde, eskisi gibi rahat hareket edemiyor tabi onun dışında.
3 hafta böyle yatıp kalkacak, bazen hiç rahat durmuyor sağlam bacağınıda mı bağlatsam diye düşünmüyor değilim hani :)

herkese tekrar tekrar teşekkür ederim yardımlarından dolayı, sağolun

oy oy oy çokta güzel bir kuşmuş. özel bakım yapın inş iyileşecektir. yem yeyip yemediğini kontrol edin sürekli zayıf düşmesin. kuşlarda kemik kaynar düzgün tedavi yapılırsa Allahın izni ile iyileşecektir.

Bu hali bile çok tatlı maşallah minik gaziye :) tez zamanda iyileşir inşallah

cümleten Allah razı olsun hepinizden eksik olmayın, foruma koyduğum eski resimleri vardı onları da buldum beğenen abileri ablaları doya doya baksınlar :)

Nazar değmis bu kuşa maşallah, masa falan vesile olmuş. :)

tebrik ederim bir başkasının elinde olsa kuş öleceğine eminim ama maşallah şimdi düzelmiş :)

Geçmiş olsun

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri