Karadeniz Pet

kuşum masanın altında kaldı yardım lütfen

Çok geçmiş olsun inşallah eski sağlığına kavuşur. Kuştan anlayan veteriner bulduğunuz için çok şanslısınız, buradaki veterinerler en ufak soğuk algınlığından dahi anlamıyorlar. Gittiğiniz veterinerden de Allah razı olsun

Çok ÇOK Geçmiş olsun çok sevindim tedavisine inşaallah sizinle daha nice güzel günler onu bekliyor. maşaallah

Çok Çok geçmiş olsun ya valla çok üzüldüm neyseki bi şekilde tedavi edilmiş inşallah en kısa zamanda tedavi sonuç verir. Şifalar ve geçmişler olsun

O yerde gezme huyları yok mu! Bizimki de çok korkutuyor bizi. Sizi gerçekten tebrik ederim, miniğnize de bir an evvel eski sağlığına kavuşmasını diliyorum. Bu arada hangi şehirde olduğunuzu ve veterinerinizin adını da yazarsanız bizim için çok yararlı olur.

Ah benim yakışıklım, kıyamam ona. Düzelir inşallah ki gereken yapılmış. Hala cin gibi bakıyor maşallah :)

geçmiş olsun. bukadar ilgili biri olduğunuz için sizide kutluyorum. sizin yaptığınızı bir çok kişi yapmazdı. kuşunuzunda şansı var mış :)

güncel resimleri bizimle paylaşmayı unutmayın. :) forum ahalisi olarak merak ediyoruz

kardeş veterineri ve bulunduğu şehiri de paylaşırsan iyi olur bence...bir sıkıntı olursa ona gideriz , bu reklamı fazlası ile hakediyor o veteriner arkadaş..

Cümleten sağolun varolun arkadaşlar, zamanla güncel resimlerini paylaşacağım sizlerle, tüyleri yeni çıkmış haldeyken almıştı annem bu kuşu aldıktan sonra memlekete gitti malum bütün yaz bana kaldı, ben de ona kaldım :)
ister istemez bağ oluyor, iyileşmesi için işe güce bile ara verebilirdim gözüm o kadar kararmıştı bizim yüzümüzden bu olay başına geldiği için.

Gittiğim veteriner ;

Haliç Veteriner
Esentepe Mah. Gaziosmanpaşa Cad. No:29/A
Alibeyköy/Eyüp/İstanbul
Tel: 0(212) 626 50 40
Gsm: 0534 280 19 93(sadece acil durumlarda)
Haliç Veteriner Kliniği-Anasayfa

Alibeyköy endüstri meslek lisesinin hemen sağ tarafındaki mng ve aras kargo'nun karşısındaki kaldırımda bulunuyor, semti bilen arkadaşlar rahatlıkla bulabilecektir

Son düzenleme:
sık kullanılanlara ekledim sayfasını..böyle mesleginin hakkını veren veterinerler dururken , aıgr soguk algınlıgı olmuş kuşu "strese girmiş,vitamin verin geçer" diye gönderip ölümüne sebep olan ve kuşları "canlı" kategorisinde bile değerlendirmeyip "biz kuş bakmıyoruz" diye kapıdan ceviren veterinerlere o çok istedikleri daha fazla "para" yı kazandırmayalım arkadaşlar..

geçmiş gitmiş olsun, maşallah demeyi de ihmal etmeyelim şu sargılı haliyle bile pek sevimli

Geçmiş Olsun Okurken Gözlerim Doldu

İnşallah sapa sağlam ayağa kalkar tekrar havalanır !

Geçmiş olsun sizin elinizde kuşun sağlığına kavuşacağını umuyorum,fakat ailenize daha dikkatli olması gerektiğini söyleyiniz

son halini sargıları çıkarıldıktan sonra paylaşacağım arkadaşlar, 5 gün sonra 3 haftayı doldurmuş olacak. son 1 haftadır kendini toparladı eski kilosuna dönmeye başladı, tane tane kuyrukları çıkıyor 3 cm'e yaklaştı uzunlukları.
kırık bacağı oynatıyor ama sargıdan dolayı diye düşünüyorum parmakları hiç oynamıyor kapalı vaziyette ilk günden beri, onun dışında pek sorun görünmüyor çok şükür iyiye gitmeye başladı bayağı iyiye gitmeye başladı gitmek istediği yere tek bacakla zıplayarak gidiyor tutamıyoruz desek yeridir, balkona salona gidiyor etrafını kapatsak zıplayıp çıkıyor :) inşallah 5 gün sonra son halini paylaşacağım hepinizle cümleten Allah razı olsun

allahım şifa verir inşallah. Çok guzel Bi kuş maşallah

allah şifa versin 4 gözle son halini bekleyecez :)

Geri