Karadeniz Pet

kuşum nasıl hangi ırktan büyüdüğnde eş olarak hangi ırkı almalıyım

• Konbuyu başlatan Mustafa TORAMAN
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa TORAMAN

Guest
2n9cneb.jpg

1z2p1tt.jpg

2la78ug.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:05 -->-> Daha önceki mesaj 15:34 --

lütfen biri yanıtlayabilir mi

yerli gri kanat gök mavisi dişi

yerli olduğunu düşünmüyorum kafa yapısı çok farklı yerliden ve çok sert bir bakışı var galiba son resim sizi yanılttı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:35 -->-> Daha önceki mesaj 16:34 --

ve daha gagasındaki siyahlık gitmedi

çek kırması.yada çek... kafana göre takıl istediğin ırkla eş yapabilirsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
yerli olduğunu düşünmüyorum kafa yapısı çok farklı yerliden ve çok sert bir bakışı var galiba son resim sizi yanılttı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:35 -->-> Daha önceki mesaj 16:34 --

ve daha gagasındaki siyahlık gitmedi

özür dilerim

yerli spangle sky blue yellow face

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:28 --

kuş gri kanat değil. kanat rengine göre zaten spangle (pullu)

üreticiden aldım orjinal çek diye

kardeş aslında çek hollanda diye kuş cinsi yoktur sadece yerli ve show kuşlar var yarışmalık olan kuşlara show deniyor bazı vasıflar taşımalı türkiyede herşeye bi isim takılıyor zamanında çekcum. gelen ora bilezikli kuşlara çek denmiş öyle gidiyo adlandırma küçük iri daha iri şeklinde yerine böyle yapılmış sebep fiyat :)

peki ben ileride iri bir yavru ele etmek istiyorum eş olarak ne almalıyım rica etsem bunu da cevaplar mısınız?

bendede dişi çek var iki tane eş alırsam Jumbo yada İngiliz almayı düşünüyorum yavrular iri olur.

Geri