Karadeniz Pet

Kuşum nasıl ?

• Konbuyu başlatan Anıl Çan
  • Başlangıç tarihi
A

Anıl Çan

Guest
Kuşum nasıl ? Cinsiyeti nedir ?

Cinsiyetinin dişi oldugunu öğrendm arkadaşlar fakat kücükmü ne zaman eş almalıyım ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bana erkek gibi geldi mavilik var sanki alttan biraz sağlıklı kuşlar :)

Kuş dişi, 3 4 aylık gibi geldi bana...

2-3aylik disi masallah

cinsini, yaşını bilmem onun cevabını ustalar versin, ama çoook tatlı bir şey bu sarı şeker :) maaşallah.

Çok güzel maşallah. Dişi sanirim

Teşekkür ederim arkadaşlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:37 -->-> Daha önceki mesaj 18:37 --

İyi bilen birisi dişi dersede buna ne zaman eş almalıyız ? şimdiden mi yoksa 1 1.5 ay sonramı ?

Kusunuz dişi maşaalah

peki kac aylık ne zaman eş almalıyım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:05 --

Yardımınızı bekliyorum arkadaşlar ne zman eş almalıyım yardımcı olun ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:57 -->-> Daha önceki mesaj 19:14 --

Yok mu yardım edebilcek biri ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:33 -->-> Daha önceki mesaj 19:57 --

Arkadaşlar yardım edin lütfen kücükmü ne zaman eş almalıyım ???

2.5 3 aylık dişi kardeşim.Kuşuna bence şimdiden yanına 2.5 3 aylık bir erkek al yavruyken anlaşmaları daha kolay olur ileride dişinin yaşı büyüdükçe yanına erkek aldığında anlaşmalarında sorun yaşarsın.

2.5 3 aylık dişi kardeşim.Kuşuna bence şimdiden yanına 2.5 3 aylık bir erkek al yavruyken anlaşmaları daha kolay olur ileride dişinin yaşı büyüdükçe yanına erkek aldığında anlaşmalarında sorun yaşarsın.

Kücük değilmi biraz beklemek gerekmezmi ?

Anıl Kardeşim Bu Kuş İlk Aldıgındada Dişiydi Bu Mutasyona Biz Çekinik Parçalı Mutasyon Demekteyiz Yani Resesif Bir Kuştur Diğer Normal Mutasyonların Biraz Zıttıdır Cinsiyet Kuşun Sadece Ceresine Bakarak Ayrılmaz Mavi ise erkek beyaz ise dişi yada pembe ise dişi yoktur
bu kuş dişidir zaten bu mutasyonda mavi cere baskın mavi cere bulmak zordur ya koyu pembe olur yada beyaz ki pembe cere diğer cogu mutasyona göre zaman zaman dişidir ancak albino lutino ve bu mutasyonda erkekdir bu kuş dişidir 6 aylık olmadan önce eşe atmayınız kuşlarınızı benim 6 ay beniim kendi fikrimdir 4 aylıkkende yavru alınan kuslar vardır iyi forumlar dilerim

Anıl Kardeşim Bu Kuş İlk Aldıgındada Dişiydi Bu Mutasyona Biz Çekinik Parçalı Mutasyon Demekteyiz Yani Resesif Bir Kuştur Diğer Normal Mutasyonların Biraz Zıttıdır Cinsiyet Kuşun Sadece Ceresine Bakarak Ayrılmaz Mavi ise erkek beyaz ise dişi yada pembe ise dişi yoktur
bu kuş dişidir zaten bu mutasyonda mavi cere baskın mavi cere bulmak zordur ya koyu pembe olur yada beyaz ki pembe cere diğer cogu mutasyona göre zaman zaman dişidir ancak albino lutino ve bu mutasyonda erkekdir bu kuş dişidir 6 aylık olmadan önce eşe atmayınız kuşlarınızı benim 6 ay beniim kendi fikrimdir 4 aylıkkende yavru alınan kuslar vardır iyi forumlar dilerim

Peki kaç aylık kuşum ?

Bu Kuş Yumurtadan Çıkalı 4 Aydan Aşağı Değildir Fazlası vardır eksiği yoktur 2 2.5 ay sonra eş almaya hazırdır iyi forumlar

Geri