petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Ne Bulursa Yiyo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Enes Arslan tarafından 4 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Enes Arslan

Ekmek içi Elma POrtakal Yani AKlınıza Gelebilecek Herşey Bi zararı Varmıdır Bunların ....
    Ama Ekmek İçine Bi deli oluyo Peşinden Bile KOşuyo yani ...

2. Gamze USLU

Ekmek içi verme demişlerdi bana arada sırada ekmek kabuğu veriyorum ben

3. ngeen

ngeen Guest

Kurumuş ekmek parçaları veya peksimet verebilirsiniz ama aşırıya kaçmayın. bu kuşunuz için bir atıştırma olacaktır.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Fazlası kuşunuzu yağlandırır hantallaştırır

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Benimkilerde yemden baska bisey yemiyor :)

6. bozkir

bozkir Guest

benim ki kola görünce deli oluyor. geçen kola için elimi ısırdı. normalde elimi hiç ısırmaz. bardağın kenarına koup içmek istedi izin vermedim elimi ısırdı. sonra su sanmıştır tadına baksın dedim bildiğin içti. uzaklaştırdım bardağın ağzına elimi kapattım parmaklarımın arasından bardağa ulaşmaya çalışıyor. sonrasında su verdim aynı bardakta koştu geldi ama tadına bile bakmadı.

7. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz çok hareketli bir kuş ise yağlanma yapmaz portakal, havuç, elma, armut,marul bunlar zararlı yiyecekler değil yemesinde sakınca yok.

8. oguzhan_06

Kuru ekmekten ziyade ekmek ile yapılabilecek mamaları tercih etsen daha saglıklı olur.

Sayfayı Paylaş