Karadeniz Pet

Kusum neden bu sekılde uyuyor ?

Bendüldül

Meraklı Üye
Arkadaslar kusum tunek yerine plastik salincaginin kenarina tutup uyuyor, gun boyu kendisi gelir omzuma konar orayi burayi karistirir yani korktugununsanmiyorum ama bu sekilde uyumasi rahatsizlik vermezmi yahu ne biliyim verimli bie uyku alamaz sanirim bu huyundan nasil vazgeciririm ?

Hocam benim kus tellere bas asagi tutunup uyuyor :) saglikli görünüyor masallah salincaga alisamamistir ya da boyle kullanmak hosuna gidiyordur.

Hocam benim kus tellere bas asagi tutunup uyuyor :) saglikli görünüyor masallah salincaga alisamamistir ya da boyle kullanmak hosuna gidiyordur.

Cok degisik psikolojileri var yok yani dusunsene yatagin kenarina tutnarak uyudugunu ne akdar rahatsiz edici olur ;D uyurkende düşmüyornha simsiki tutunuyor

benim erkek bi ara yarasa gibi uyuyordu. Tv den rahatsız olduğunu düşünüp başka odaya aldım. Sonra hiç yapmadi. Artık o an ne düşünüyorlar bilemiyecegim. Bırak kafasına göre takılsin. :)

Salıncakta ayaklarını koyacağı yere marul yaprağı sar. Oraya gidince rahatlığını fark eder.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

a27BVR.jpg

Buda benim kuşun uyuyuşu gece 4 de çekmiştim bir bak istersen :D :D

kendini nasıl rahat ediyorsa öyle uyur sıkıntı yapmayın bu kadar :)

Geri