petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum neden havlıyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre Özcan tarafından 8 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Emre Özcan

Beğenileri:
    9
    genelde çenesi düşüktür arkadaşlar konuşmuyor öğretemedim konuşmayı
    hergün oğluşum diye seslenirim son zamanlarda havlamaya benzer ses cıkartıyor
    bunun nedeni nedir çözemedim

bu arada havada uçarken zarar verecek şekilde yön değiştiriyor yani nasıl desem uçuş hızından daha üst seviyede yönünü değiştiriyor bir gün duvara carpacak diye korkuyorum bu bir sorun oluşturur mu ?

2. muselman

muselman Member

Beğenileri:
    1
    :) maşallah iyi bir uçuş sağlıklı bir kuş. Nasıl havliyor?

3. byrktrbrk

byrktrbrk Member

Beğenileri:
    3
    uçması gereken şekil zaten öyle :) havlamaya benzer derken? Erkek muhabbetlerden her türlü sesin çıkabilmesi doğaldır bence :)

4. Emre Özcan

Beğenileri:
    9
    havlama değilde ona benzer bir ses :D değişik türde sesler cıkartıyor konuşmaya calıştığının belirtisimi acaba ?

yönünü değiştirerek çok hızlı değiştiriyor o yüzden korktum acaba bir sorun mu var diye :D f16 yı versek havada takla attırır heralde

5. byrktrbrk

byrktrbrk Member

Beğenileri:
    3
    hepsi doğal çıkartabildiği her türlü sesi çıkartır :) F16 yanında halt yemiş :D

6. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    kur yapıyordur eş istiyordur

Sayfayı Paylaş